Русифікація головного монітора

Величезна безліч імпортованих з Європи, Азії та Америки автомобілів оснащено моніторами, які спілкуються з водієм на рідному для них, а не для нас мовою. Це незручність значно звужує функціональність машини і не дозволяє отримати віддачу від чималих грошей, що пішли на оплату комп’ютерної начинки.

Однак, немає ніякої необхідності миритися з тим, що в привезеному з далеких країн залізному коні комп’ютер оснащений іншомовним інтерфейсом. Досить звернутися в автосервіс «TopAuto», і дратівливий незрозумілою латиницею або хитромудрими ієрогліфами головний монітор тут же заговорить по-російськи.

Наші фахівці подбають про те, щоб:

  • були відображені всі одиниці виміру;
  • працювало меню бортового комп’ютера і повідомляється їм інформація;
  • меню мультимедійної системи;
  • меню навігаційної системи;
  • інформація виводилася на дисплей зрозумілою автолюбителю мовою і в звичній для нього системі числення.

Автосервіс по Тойота і Лексус в Києві має індивідуальний підхід до призначення ціни за виконання кожного замовлення. Це означає, що власнику нової та дорогої машини не доведеться заплатити за русифікацію головного монітора набагато більше, ніж господареві бувалої Тойоти.

Якраз навпаки, – адаптація інтерфейсу в новій моделі може обійтися на порядок дешевше аналогічної операції для вже застарілої модифікації. Це пояснюється тим, що сучасні автомобільні комп’ютери переходять на російську мову після швидкої програмної перепрошивки, а їхні давні попередники потребують для цього в довгої і трудомісткою заміні програми блоку управління.

Але, навіть виробляючи русифікацію монітора на старій моделі, наші електрики і механіки зроблять все так, щоб клієнтові не довелося заплатити за роботу занадто багато. Маючи за плечима більше 10 років досвіду установки і настройки додаткового обладнання, ми обов’язково знайдемо простий і недорогий спосіб вирішити будь-яку нестандартну інженерну задачу.

Нерідко при установці і наладці опцій виявляються різного роду дефекти в проводці, контактних з’єднаннях, клемах і інших вузлах бортового електроустаткування. Щоб ці спочатку незначні неполадки не переросли в короткі замикання, задимлення і займання, ми за дуже вигідними розцінками зробимо необхідний ремонт Toyota Lexus.

При цьому наші електрики і механіки виконають всі без винятку технічні вимоги заводу-виготовлювача до ізоляції і прокладання проводів. Тим самим вони повністю виключать найменші відмови електроніки, в тому числі в сиру і холодну погоду. Це радикально відрізняє наш сервіс від послуг, які надають гаражні майстри, ніколи не приділяють уваги електробезпеки.