Скидання міжсервісний інтервалу

Автосервіс «TopAuto» постійно розширює асортимент пропонованих послуг. Скидання міжсервісний інтервалу – одна з них. Також пропонуємо якісний ремонт Toyota Lexus з використанням оригінальних комплектуючих від виробника. Ми – провідний автосервіс по Тойота і Лексус в Києві.

У сучасних автомобілях все процеси контролюються за допомогою комп’ютера. Поглянувши на панель свого авто, ви можете побачити, скільки оборотів здійснює двигун, на якій швидкості ви рухаєтеся і ін. Тут також можна побачити інформацію, що пора провести плановий ТО авто.

За допомогою комп’ютера контролюється стан основних вузлів автомобіля. Якщо потрібно замінити гальмівну рідину, масло в моторі або гальмівні колодки, він обов’язково сигналізує власникові.

Суть поняття «сервісні інтервали»

Виробники обов’язково вводять в комп’ютер автомобіля показники, згідно яких слід провести його плановий технічний огляд.

Проблема в тому, що не завжди виробник може правильно оцінити окремі особливості конкретного ринку, а саме:

  • якість палива, яке продається в країні;
  • стан автомобільних доріг;
  • клімат;
  • режим, в якому транспортний засіб експлуатується.

Для чого потрібен скидання міжсервісний обслуговування

Ця маніпуляція дозволить заощадити гроші на проведенні чергового технічного обслуговування, якщо воно поки не потрібно автомобілю.

У вас на приладовій панелі, з’явився значок, який нагадує, що пора провести технічне обслуговування, а воно поки не потрібно вашому автомобілю? Тоді фахівці нашого автосервісу допоможуть вирішити проблему. У нас більше 10 років досвіду.

Щоб правильно провести скидання міжсервісний налаштувань, потрібно досить дороге устаткування. Воно в нашому сервісі є. А ще у нас працюють досвідчені та відповідальні фахівці, яким під силу впоратися з будь-яким бортовим комп’ютером.

Після того, як сервісний інтервал буде скинутий, датчики зможуть почати новий цикл своєї роботи. Вони будуть сприймати все вузли і системи так, ніби було проведено планове ТО.

Якщо ж ми обнулити дані про сервісне інтервалі на комп’ютері, на панель будуть подаватися сигнали з датчиків. Він буде постійно нагадувати, що пора провести техогляд.

Важливо розуміти, що ця маніпуляція не виключає проведення планового технічного обслуговування повністю, а лише відсуває його на деякий час.