Шиномонтаж в Києві

Шиномонтаж – це найбільш затребувана послуга середовищ автолюбителів. Адже в цю послугу входить не тільки сезонна зміна шин, але і балансування коліс, накачування шин, монтаж / демонтаж коліс, вулканізація шин.

За наданням такого типу у слуг краще звертатися в перевірені автосервіси, тому що ходова авто дуже сильно впливає на безпеку руху і працездатність всього автомобіля.

Виділяють два основних види шиномонтажу:

  • Стаціонарний. Має на увазі стандартний набір послуг, з обслуговування і ремонту коліс. Є найбільш затребуваним і виконується практично в кожній автомобільній майстерні.
  • Мобільний. Спеціальна переносна установка дозволяє проводити шиномонтаж поза стінами автосервісу. Призначений для ліквідації несправностей на трасі і інших непередбачених ситуаціях.

Також виокремлюють легковий, вантажний і спеціальний шиномонтаж. Останній тип призначений для надання послуг спорткарів і колекційним автомобілям.

Організацій, які надають даного виду послуги дуже багато. Але в Ваших інтересах трохи попрацювати і знайти справді якісний автосервіс. Так як від досвіду і знань автослюсаря безпосередньо залежить якісно виконуваних робіт.

Автосервіс «TopAuto» дає повну гарантію на свої роботи і в нашому розпорядженні тільки сучасне обладнання. У нас працюють фахівці, у яких більше 10 років досвіду в цій сфері. Яскравим доказом нашої компетентності – є, то що, котрі побували у нас хоч раз, до нас повертаються знову і знову.

Про існування зимової та літньої гуми знає будь-який власник авто. Але навіщо її міняти знає далеко не кожен. Ми постараємося дати відповідь на це питання.

Зимові колеса забезпечують краще з’єднання коліс з дорогою. Це забезпечується спеціальною формою шини. За рахунок мінусових температур взимку гальмівний шлях значно збільшитися, якщо колеса не будуть забезпечувати відмінне зчеплення. Виробники зимової гуми додають в неї кремнійсодержащіе домішки. Щоб підвищити стійкість таких шин до низьких температур, щоб вони залишалися еластичними навіть при найнижчих температурах.

Раз зимові шини, такі хороші, то чому ж вони не підходять для літа? Тому що, дорога зимова гума дуже швидко зноситься при їзді по розпеченій дорожньої поверхні. А також призведе до відчутного збільшення витрати бензину. Але крім фінансових втрат, зимові шини в літній період можуть призвести до аварії, так як під дією високих температур можуть лопнути в момент руху авто.

Що стосується універсальних шин, то вони призначені тільки для територій з м’яким кліматом, де відсутні перепади температур.

Для зміни гуми на зимнею Вам варто звернутися автосервіс по Тойота і Лексус в Києві при досягненні температури н вулиці +8 градусів Цельсія. Так як при цих значеннях літня гума вже не справляється зі своїми функціями. Крім шиномонтажу Ви можете зробити у нас ремонт Toyota Lexus за дуже вигідними умовами.