Технічне обслуговування

Деякі власники транспортних засобів помилково вважають, що звернення на СТО доречно лише в разі несправності автомобіля. Але з профілактичною метою раціонально періодично здійснювати обслуговування автомобіля, а також планову заміну комплектуючих. Це дозволить запобігти серйозним несправностям і підтримувати працездатність транспорту на належному рівні.

Планове обслуговування авто дає можливість своєчасно здійснити заміну запасних частин і не досягти критичної межі зношення деталей.

Так, регулярного огляду й заміни потребують такі вузли:

 • гальмівні колодки — визначають довжину гальмівного шляху й потребують заміни після 20—50 тис. км пробігу;
 • моторне мастило — служить захистом деталей мотора, потребує заміни після 8—15 тис. км пробігу. Моторне мастило змінюють разом з олійним фільтром;
 • паливний фільтр — через 1,5—2 роки експлуатації;
 • ремінь ГРМ — змінюється за інструкцією. Його вихід із ладу здорожить ремонт. Зміна запчастини залежить від марки автомобіля та здійснюється після пробігу від 50 до 120 тис. км;
 • шини — потребують зміни залежно від стирання малюнка на їхній поверхні, а також інтенсивності їзди (3—10 років);
 • рідина коробки передач — після 50—80 тис. км пробігу або 3—4 років експлуатації.

Види сервісного обслуговування автомобілів

Сервісне обслуговування автомобілів — це профілактика несправностей та утворення дефектів. Періодичність огляду «залізного коня» дозволить уникнути дорогого ремонту й попередити несправності на початкових стадіях.

Незважаючи на світове ім’я виробника, Тойота і Лексус також потребують ТО для автомобіля. Закони фізики діють на транспорт однаково незалежно від його вартості. Автомобіль постійно піддається негативному впливу механічних сил, що призводить до деформації та зношення деталей.

Технічне обслуговування автомобіля поділяється на чотири види:

 • щоденне технічне обслуговування машини;
 • перше ТО;
 • друге ТО;
 • сезонне обслуговування.

Щоденний огляд здійснює сам водій. Він має оцінити працездатність вузлів перед поїздкою: стан дзеркал, номерних знаків, електроустаткування, кермової системи, датчиків.

Перше технічне обслуговування та ремонт автомобіля майстри рекомендують проводити після 10—20 тис. км — розвал-сходження, контроль повітряного фільтру, моторного мастила, комп’ютерна діагностика. Мета ТО — запобігти несправностям, зменшити витрати транспорту, виявити недоліки.

Друге технічне обслуговування та ремонт автомобілів проводиться через кожні 30 тис. км пробігу або за необхідності — перевірка ременів, ГРМ, паливної системи, рівня антифризу тощо. Для кожного автомобіля є перелік робіт згідно з умовами експлуатації.

Сезонне ТО здійснюється в період зміни сезону й передбачає заміну гуми, перевірку роботи кондиціонера, опалювальної системи й інших робіт згідно з регламентом.

Вартість технічного обслуговування автомобілів залежить також від виду ТО.

Основні етапи процесу технічного обслуговування легкового автомобіля

Періодичне обслуговування машин є обов’язковою умовою їх безпечного й комфортного пересування. Для того щоб провести планове ТО автомобіля, ціна якого варіюється залежно від моделі транспорту, слід:

 • попередньо записатися за телефоном та отримати підтвердження в оператора;
 • своєчасно доставити транспортний засіб на СТО;
 • заповнити документацію та підписати згоду на проведення ТО автомобіля;
 • дізнатися вартість технічного обслуговування автомобіля та здійснити оплату;
 • отримати документ, який є підтвердженням обслуговування машини.

Для проведення ТО машини майстрам необхідно надати документацію:

 • свідоцтво про реєстрацію автомобіля;
 • паспорт або документ, який підтверджує особу клієнта;
 • доручення для юридичних осіб.

Як обрати сервіс для ТО автомобіля?

Сервісне обслуговування машин пропонує кожна СТО. Але кожен автовласник вважає своїм обов’язком знайти найкращу установу. Як це зробити? При виборі сервісу для ТО автомобіля експерти рекомендують звертати увагу на п’ять критеріїв:

 1. Бездоганна репутація в мережі й наявність власного сайту. Про професійні СТО активно ведуть розмови, їхню назву всюди чутно. Сучасні автомайстерні намагаються йти в ногу із часом, тому активно розробляють власний сайт, на якому надають потенційним клієнтам повну інформацію про послуги й ціни.
 2. Наявність професійного устаткування, за допомогою якого здійснюватиметься щорічне й щоденне ТО автомобіля, діагностика та ремонт.
 3. Висококваліфікований штат співробітників, якому під силу знаходити рішення для завдань будь-якого рівня складності.
 4. Відкрита документація. СТО з ліцензованою діяльністю завжди можуть надати накладні, нормативні листи, калькуляції, вони не тримають вартість ТО на машину й інших послуг у таємниці.
 5. Тривалість роботи на ринку автомобільних послуг і наявність рекомендацій.

Переваги сервісу TopAuto

Київський сервіс TopAuto спеціалізується на обслуговуванні автомобілів Тойота і Лексус, працює в цій сфері понад 10 років і постійно розвивається. Клієнтам надається великий асортимент послуг, у тому числі з технічного обслуговування автомобілів.

Досвідчені майстри здійснюють огляд, діагностику, заміну й ремонт автомобілів Тойота і Лексус. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на сервіс преміум-рівня, а також гарантію на деталі й послуги майстра.

Ми працюємо з ліцензованими комплектуючими, які мають відмінні експлуатаційні властивості. Техобслуговування автомобіля проходить у декілька етапів і постійно контролюється майстром.

Щоб зробити ТО авто, вартість якого вказана в прайсі, необхідно заздалегідь записатися за телефоном і замовити цю послугу.

СТО TopAuto здійснює обслуговування автотранспорту швидко та без черг, створює комфортні умови для проходження процедури.

Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

 • Присутність при ремонті
 • Гарантія до 2-х років
 • Ремонт без сюрпризів
 • Дотримання термінів
 • Тільки те, що потрібно
 • Рішення проблеми з першого разу
 • Ви витратите з нами менше
 • Все необхідне обладнання