Локальне фарбування автомобілів

Точкова фарбування авто рятує будь-яку Toyota не кажучи вже про Lexus від непривабливого вигляду: невелика подряпина або скол здатні швидко перетворитися в більш велике пошкодження, яке при значній глибині покривається продуктом окислення. Тому оперативна обробка пошкоджених ділянок дозволяє обійтися мінімальними силами, не вимагаючи повного перефарбовування деталі.

Локальне фарбування дає хороші результати при усуненні потертостей, наслідків кузовних деформацій, подряпин, що виникли в результаті механічних і хімічних пошкоджень. Обсяг робіт може тривати як 15 хвилин, так і пару годин. А коли на машині безліч невеликих ушкоджень ЛКП, то її відновлення займе 1-2 дні. Точкова фарбування своїми руками допускається лише на час, якщо у вас немає можливості швидко під’їхати в автосервіс «TopAuto».

Коли робити полірування

  • Край запчастини знаходиться в полі зору, тому він потребуватиме завершальній полірування.
  • Коли дефект сусідить з поглибленням, примикає до пластикової накладки, то від полірування можна відмовитися.
  • Відкрита частина частково пошкодженої кузовний деталі потребують повноцінного ремонту, але це все ж краще, ніж її всю перефарбовувати, особливо якщо доведеться виконувати демонтаж.

Автомобіль, фарбування дефектів якого виконується лише в певних зонах, не вимагає великих тимчасових і фінансових витрат, тривалого часу.

На що звернути увагу при локальному фарбувані

  1. Якісна мийка машини дозволить побачити всі дефекти кузова. Вона повністю усунути пил, яка здатна непомітно переміститися з сусідніх зон в локацію ремонту.
  2. Приміщення для проведення робіт повинно бути без протягів і витають в повітрі дрібнодисперсних частинок.
  3. Полірування прибере дрібні подряпини, які можна не зафарбовувати, знежирення підвищить адгезивні властивості поверхні.
  4. Перед тим, як буде проведена точкова фарбування авто, треба зняти старе ЛКП в місці його пошкодження. Це допоможе видалити старе покриття і переконатися, чи потрібно проводити роботи з видалення іржі. Якщо так, то далі використовується нейтралізатор окислювальних процесів.
  5. Відновлювальні роботи починаються з знежирення. Шпаклівка виправить геометрію кузова в зоні існуючих вм’ятин і глибоких відколів. Рідкий продукт добре попрацює з поверхневим оцарапиваніем, а скловолоконна добавка вирівняє зайві вигини і западини. Точкова фарбування проводиться без поспіху: шпаклівка наноситься в поперечному напрямку, потім в поздовжньому.
  6. Грунтовка – останній підготовчий момент перед фарбуванням. Слід вибрати правильний відтінок, «потрапляє» в колір фарби. Нанесення виконується рівномірним шаром за допомогою фарборозпилювача. Після висихання поверхня робиться шорсткою за рахунок скотч-брайт: нанесення ризики покращують закріплення емалі.
  7. Фарбування робиться не менш, ніж в 2 шари. Лак забезпечить атмосферну стійкість.

Точкове фарбування авто: ціни приємно здивують

Звернувшись в наш автосервіс, ви отримаєте кваліфіковані консультації, якісні послуги по ремонту Toyota і Lexus в максимально стислі терміни і за адекватними цінами. Після відновлення локальних ушкоджень ви не знайдете місце колишнього пошкодження ЛКП.