Тонування авто

Ви придбали автомобіль, але вам заважають постійні погляди сусідів і перехожих? Рішення є, затонуйте скла. Тонування скла прирівнюється до тюнінгу. Така процедура не тільки прикрашає ваш автомобіль, але ще і вберігає вас від зайвого ультрафіолетового випромінювання, а ваші очі рятує від відблисків і світла фар. Якщо ви не знаєте, яку плівку краще вибрати і як правильно виконати тонування, радимо звернутися до фахівців! Автосервіс «TopAuto» не тільки запропонує вам оригінальний товар, але і якісно зробить роботу за доступними цінами.

Для чого потрібно тонування

Крім естетичних цілей, ця процедура має дуже корисну функцію. Тонування скла допомагає запобігти перегріванню, різні ДТП, пов’язані з спалахами світла або миготінням фар, підвищує міцність скла і т. Д.

Переваги такої процедури:

  • Зменшення нагріву салону
  • Захист від спалахів світла
  • Зменшується ймовірність крадіжок
  • Захист від ультрафіолету

При виборі плівки слід звернути увагу на якість матеріалів і щільність. Існує багато китайських аналогів, які не тільки не вбережуть вас, але ще і зашкодять вашому автомобілю.

Як затонувати скла в автомобілі

Зробити це можна самостійно, для цього вам буде потрібно: розпилювач, губка, скрепер, паперові серветки, м’яка і жорстка вагонки, лінійка, ніж та фен. Решта, як кажуть, справа техніки. Але важливо не перестаратися, тому що, скло від перенагрівання може лопнути, як і ваше терпіння потім.

Для того, щоб виключити різні неприємності, відразу варто звернутися до професіоналів.

Автосервіс по Тойота і Лексус в Києві «TopAuto» допоможе грамотно розібратися в цьому питанні і зробить будь-яку роботу на вищому рівні.

«TopAuto» – автосервіс на всі випадки життя

Варто відзначити, що наші майстри спеціалізуються не тільки на установці окремих обладнань і деталей, але і на якісному ремонті Toyota і Lexus. І не дивно, бо у кожного нашого співробітника більше 10 років досвіду в роботі з автомобілями будь-якої складності.

Для того, щоб записатися до нас на безкоштовну діагностику в Києві, вам потрібно всього лише набрати наш контактний номер телефону або залишити заявку на сайті. З вами зв’яжеться наш кращий консультант і відповість на всі питання. У нашому автосервісі ви отримаєте будь-яку послугу швидко і якісно.

Чекаємо вас в нашому сервісі по обслуговуванню автомобілів в Києві.