Встановлення бі-лінз в основні фари для автомобілів

Правильне світло в автомобілі — запорука комфортної їзди як у нічний, так і в денний час. Ця невелика особливість робить управління транспортним засобом легким і, що важливо, безпечним. Водій бачить, що відбувається на шляху, зможе вправно здолати перешкоди, заздалегідь виявити їх і своєчасно зреагувати.

Але звичайні лампи не завжди забезпечать необхідний рівень освітленості. Щоб досягти бажаного ефекту, автосервіс TopAuto пропонує замовити біксенон у звичайні фари з установкою. Це пристосування легко усуває будь-які похибки, розширює можливості лампи, є проривом в автомобільній оптиці.

Установка біксенону дозволяє створити рівну світлову лінію на дорожньому покритті, яка зовсім не викривляється та не засліплює інших учасників руху. Модуль лінзи концентрує основне світло чітко попереду транспортного засобу. Навіть при перемиканні фар на далеке світло ближнє залишається увімкненим.

Підключення та установка біксенону: особливості вибору лінз

Установка біксенонових лінз у фару — відмінне рішення на користь підвищення рівня безпеки й комфорту пересування автомобіля. Головне — серйозно поставитися до вибору моделі лінз. Неправильна модель тільки загострить ситуацію. Спотворений світловий промінь погіршить освітлення, підвищить небезпеку водіння та стане причиною появи зворотного ефекту.

Вибір лінз слід здійснювати з урахуванням таких чинників:

 • сумісність із фарами авто;
 • бренд і наявність гарантії якості від виробника;
 • світлові параметри моделі й технічні характеристики;
 • вид настановного цоколя;
 • габарити білінз;
 • термін служби устаткування;
 • ефективність використання моделі;
 • естетичні характеристики.

Важливо, щоб підключення біксенону здійснювалося згідно зі встановленими вимогами досвідченими майстрами, які зможуть приховати всі монтажні елементи, забезпечити функціонування лінз, а також естетичність їх зовнішнього вигляду.

Якісна установка бі-лінз у штатні фари в Києві

Перш ніж здійснити установку біксенонових лінз у штатні фари в Києві, ціна яких варіюється залежно від моделі, слід перевірити їх комплектацію. До комплекту входять:

 • самі біксенонові модулі;
 • проводка для підключення модулів;
 • спецкріплення для монтажу.

Додатковою функцією є перемикання далекого та ближнього режиму за допомогою реле, які необхідно замовити окремо.

Установка біксенонових лінз у Києві

Окремо варто звернути увагу на деякі правила установки біксенонових лінз:

 • скло має бути гладким, тоді лінзи зможуть відмінно впоратися з поставленими перед ними завданнями. Рифлені стекла спільно з лінзами біксенон при установці провокують появу засвічувань. Їх можливо замінити гладкими або відшліфувати до цього стану;
 • із бі-лінзами застосовуються тільки ксенонові лампи. На відміну від галогенних, вони не нагріваються, не псують відбивач модуля. Такі лампи характеризуються тривалим терміном служби, функціональністю, яскравістю, а також ефективністю роботи в різних умовах;
 • скло фари має утримуватися в чистоті, щоб біксенонові лінзи при установці працювали відмінно.

Установка білінз у фари — копітка робота, яка потребує від виконавця зосередженості, акуратності, концентрації уваги. Монтаж має здійснюватися тільки в освітленому й закритому приміщенні. Із цієї причини простіше й надійніше довірити установку білінз у штатні фари в Києві СТО TopAuto.

Де замовити установку біксенонових лінз?

Досвідчені професіонали вчасно виконають монтаж необхідного рівня складності з гарантією якості. Сервіс TopAuto за час роботи на ринку автомобільних послуг створив матеріально-технічну базу, якої вистачає для виконання монтажних та інших видів робіт з авто марок Тойота і Лексус. СТО зажила відмінної репутації, а її послуги мають попит на ринку. До того ж установка біксенону в Києві здійснюється за прийнятною ціною в обрані автомобільні фари.

Майстри TopAuto запропонують усі можливі варіанти, проконсультують, допоможуть підібрати лінзи під будь-який автомобіль, установити їх, а також відрегулювати висоту освітлення.

Установка біксенону забезпечить:

 • якість освітлення в нічний і денний час;
 • рівну лінію світла;
 • достатню видимість;
 • легке перемикання між далеким і ближнім світлом.

Якщо вам потрібно покращити штатну оптику, звертайтеся на СТО TopAuto. Тьмяне й недостатнє світло підвищує ризик дорожніх пригод. Записатися на установку біксенонових лінз можливо за телефоном, а також за допомогою електронної пошти. У нас розумна ціна установки біксенону, персональний підхід, гнучка політика цін, вигідні умови співпраці. Вартість послуг прописана в прайсі, із яким можна ознайомитися на сайті.