Встановлення дефлекторів на вікна і капот авто

Яким би крутим ні ваш автомобіль, ви все одно рано чи пізно вирішите його вдосконалити. І це відмінна ідея. Будь-тюнінг як мінімум виділить ваш автомобіль в потоці однотипних представників автоіндустрії. Встановлення дефлекторів на вікна і капот автомобіля – швидкий, недорогий і досить ефективний спосіб перетворити дизайн автомобіля.

Автосервіс «TopAuto» проводить професійну установку дефлекторів на вікна і капот автомобілів Toyota і Lexus. При монтажі дефлекторів важливо обов’язково враховувати деякі нюанси. Щоб уникнути неприємностей не варто брати установку на себе, а довірити цю справу професіоналам. Багато автовласників вважають дефлектори лише декоративною частиною автомобіля. Насправді ж дефлектор головне своє призначення проявляє під час дощу. Найчастіше вікна в таку погоду запотівають через різкий перепад температури, тому доводиться відкривати вікна автомобіля. Дефлектор на вікнах захищає салон і одяг від крапель дощу. Таку ж захисну функцію виконує і дефлектор на капоті, не даючи волозі просочитися під нього. А любителів швидкої їзди дефлектор захищає від зустрічного потоку повітря.

Сучасні автомобільні дефлектори по типу установки діляться на два типи:

  • на двосторонньої клейкої стрічки;
  • на акрилової стрічці.

Форма дефлекторов завжди індивідуальна під певну модель автомобілів.

Наш автосервіс по Тойота і Лексус в Києві досить успішно надає послуги з установки дефлекторів будь-якого типу і з будь-якого матеріалу. Фахівці акуратно встановлять дефлектор на вікна і капот вашого автомобіля. Ми гарантуємо – установка виконується під строгим контролем кожного міліметра. Дефлектор буде надійно закріплений і прослужить вам довгий час. Установка виконується бригадою майстрів, які знають всі деталі процедури. За лічені хвилини дефлектор вже буде встановлений на ваш автомобіль. Незалежно від типу дефлектора, робота виконується оперативно і якісно.

Більше 10 років досвіду дозволили нам детально вивчити всі нюанси установки. Ми знаємо правильний підхід до будь-якої моделі Toyota і Lexus. А це означає, що ви можете бути впевнені в наших майстрів. Встановлення дефлекторів на вікна і капот автомобіля, а також будь-який ремонт Toyota, Lexus в автосервісі «TopAuto» дозволяють не тільки стати вашому автомобілю більш стильним, але і більш комфортним. Приїжджайте до нас і переконаєтеся в цьому самі.