Встановлення ГБО

Ціни на бензин з кожним роком все більше і більше витісняють звичний нам вид палива, а на зміну приходять газові балони, простіше кажучи ГБО. Водії намагаються економити і йдуть на маленькі хитрощі. Тому зараз нікого не здивуєш балоном в салоні легкового автомобіля.

ГБО серйозний конкурент бензинового палива

І правда, останнім часом різко зросла популярність ГБО, то це пов’язано з ціною палива, то чи з практичністю і універсальністю-невідомо. Незважаючи на те, що газова установка збільшує витрату газу, в порівнянні з бензином, ви все одно залишаєтеся в вигоді для себе.

ГБО поділяють на 2 види: другого покоління і четвертого. Різниця між цими системами в вартості і вигляді двигуна, на який вона встановлюється.

Автосервіс «TopAuto» пропонує встановити ГБО по найкращим розцінками і з максимальною зручністю для вас.

Обслуговування ГБО в Києві

Будь-яка похибка в збірці і установці ГБО може привести до найжахливіших і несподіваних наслідків. Таких як: витік газу, вибух, окислення і т.д. Щоб цього не сталося, радимо звернутися до професіоналів.

Автосервіс по Тойота і Лексус в Києві «TopAuto» не тільки допоможе швидко і якісно встановити ГБО, але і:

  • Справить ремонт
  • відрегулює і налаштує ваш ГБО
  • виявити і ліквідує всі неполадки
  • Дає гарантію і завжди готові допомогти

Переваги в установці ГБО

Перейти на газ-однозначно вірне рішення. По-перше, ціни на бензин ніколи не опустяться, а установка ГБО окупиться вже через 10 000тіс. робега. По-друге, ГБО дає вам можливість користуватися відразу двома видами палива, і в будь-який момент підстрахує вас.

Але, крім цього, існує ще ряд причин встановити ГБО:

  • Екологічність (газ виділяє менше їдкі речовини, в порівнянні з бензином)
  • Економічність (співвідношення вартості бензину палива і газу)
  • Універсальність (можливість користуватися двома видами палива і не боятися, що на заправній станції не виявиться газу)
  • Надійність (подовжує життя вузлів двигуна за рахунок більш делікатної роботи мотора)

«TopAuto» – лучший автосервіс в Києві

Наші фахівці не тільки дадуть відповідь на всі питання, але і якісно зроблять роботу будь-якої складності. Крім установки окремих запчастин, ми займаємося ремонтом Toyota і Lexus на вищому рівні. А все тому, що за нашими спинами вже більше 10 років досвіду.

Для того, щоб зв’язатися з нами, зателефонуйте будь-якому контактним номером або напишіть на наш ящик. Вам дадуть відповідь протягом одного робочого дня.

Чекаємо вас на діагностику в Києві.