Встановлення GPS трекерів на авто

Замах на чужу власність — це, на жаль, часте явище. Сьогодні автомобільні злодії з легкістю викрадають щойно куплені авто. Саме тому майстри рекомендують додатково замовити монтаж і підключення GPS-трекера. Він є компактним девайсом, за допомогою якого можливо відстежити місце пересування транспортного засобу.

Автомобільний GPS-трекер, установка якого здійснюється на київському автосервісі TopAuto, дозволяє зруйнувати плани підступних викрадачів. Трекер працює без збоїв, є ефективним засобом захисту від втрати майна, оскільки дозволяє в лічені секунди встановити місцезнаходження викраденого автомобіля.

Електронний пристрій підтримує сигнал із супутником, за допомогою якого й визначає свої координати. Передача даних здійснюється за чотирма напрямами:

 • Супутник — маяк;
 • Маяк — телефон за допомогою СМС;
 • Маяк — сервер;
 • Сервер — ПК.

Цей різновид приймача добре функціонує і з легкістю передає всі координати про місцезнаходження.

Особливості монтажу GPS-трекера

Установити жучок або маячок на машину краще на професійній СТО. Кваліфіковані майстри зможуть технічно правильно та швидко здійснити монтаж із застосуванням профільного оснащення.

Установка GPS-маяків на машину не забере багато часу. Майстри сервісу виконують замовлення оперативно та якісно, а також ретельно перевіряють налаштування трекера.

Сучасні виробники пропонують установити моніторинг транспорту за допомогою трекера. Кількість доступних варіантів є чималою. Кожна модель має свої технічні особливості й нюанси використання, але всі вони максимально спрямовані на те, щоб зловмисник не зміг вивести з ладу пристрій.

Сам прилад характеризується:

 • компактними розмірами;
 • підвищеною міцністю та надійністю конструкції;
 • безпекою використання;
 • підвищеною функціональністю;
 • простотою монтажу.

Установка систем GPS-моніторингу транспорту здійснюється у важкодоступних місцях.

Як працює GPS-трекер?

GPS-трекер для авто, установка якого здійснюється на будь-яку модель транспортного засобу, визначає свої координати за допомогою супутникового зв’язку та передає їх власникові авто. Такий пристрій істотно полегшує пошуки викраденого транспорту, а також контроль маршруту прямування.

СТО TopAuto рекомендує встановити GPS-трекер на автомобіль у тих випадках, коли ви:

 • є власником транспортного засобу, який входить до групи ризику з викрадення;
 • здаєте автомобіль в оренду;
 • відправляєте продукцію, вантажі по всій країні;
 • займаєтеся доставкою замовлень.

Контроль, стеження, пошук — це не повний перелік завдань, які щодня ставляться перед трекером. Популярність його використання зростає щодня. Сьогодні кожен автовласник мріє про установку маяка на авто. Він монтується в різних важкодоступних місцях, швидко передає СМС із координатами на телефон власника транспортного засобу. Решту часу прилад перебуває в режимі очікування, не видає жодних звуків, не ідентифікується детекторами, тому знайти його непросто.

Різновиди GPS-трекерів

Існують два види установки GPS-моніторингу на автомобіль: персональна й автомобільна. Головна їх відмінність — живлення.

Персональна модель оснащена вбудованим акумулятором, характеризується тривалим терміном служби, працює автономно. Із його допомогою можливо здійснювати приховане стеження, супровід вантажів, доставку замовлень.

Автомобільна модель найчастіше підключена до бортової мережі автомобіля, але при цьому також має вбудований акумулятор.

Трекери оснащені великим набором функцій. До того ж багатьма можна управляти за допомогою смартфону, що дуже зручно.

У прилад вставляється SIM-карта, що дозволяє в будь-який момент часу запитати координати трекера. Інформація надходить через СМС. Отримані дані можна перенести в карту Google або Яндекс і побачити на карті точне місце розташування трекера.

Де вигідно встановити GPS-трекери на машину?

СТО TopAuto пропонує всім охочим записатися на установку трекера на автомобіль у Києві. Сервіс виконує ремонтні роботи, технічне обслуговування, діагностику, устаткування авто марок Toyota і Lexus.

Автосервіс приймає замовлення різного обсягу й рівня складності. Досвідчені майстри зможуть зробити установку GPS-маяка на авто, ціна якої приємно здивує клієнта. Вартість установки GPS-трекера в нас є найприйнятнішою в регіоні. При цьому TopAuto пропонує виключно сертифіковане та професійне устаткування з гарантією якості від виробника.

СТО надає послуги на ринку понад 10 років, проводить монтаж, налаштування, а також обслуговування автомобільного устаткування.

TopAuto виконує всі види робіт — від монтажних до пусконалагоджувальних, гарантує персональний підхід до кожного клієнта, гнучку політику цін. Поспішайте замовити установку GPS-трекера на авто на вигідних умовах.

Потрібна професійна установка GPS-трекера на авто в Києві за помірною ціною? Звертайтеся в TopAuto!