Встановлення іммобілайзера

В даний час все більше почастішали випадки викрадення автомобілів. Тому власникам цих транспортних засобів доводиться вживати додаткових заходів безпеки. Наприклад, можна поставити сигналізацію, але це лише вспугнет зловмисника, але не зупинить його. З огляду на це, більшість моделей авто виробляють вже з вбудованим іммобілайзером, що з англійської дослівно можна перекласти як «обездвіжіватель».

Встановіть іммобілайзер-захистіть ваше авто

Саме цей пристрій здатний повністю убезпечити вас від угону автомобіля. Іммобілайзер блокує найголовніші електричні ланцюги, такі як система запалювання, стартер або просто припиняє подачу палива. Якщо злодієві все-таки вдасться потрапити в машину, то після того, як він зникне з зони видимості іммобілайзера, автомобіль просто затихне, і викрадачеві нічого не залишиться, як кинути свою «здобич» на дорозі. Тому якщо у вас немає такого пристрою, то його терміново потрібно придбати, встановити іммобілайзер можна в автосервісі «TopAuto». Тут не тільки запропонують найвигідніший варіант, але ще і виконають роботу в найкоротші терміни.

Який іммобілайзер підійде саме вам

У свою чергу, іммобілайзери діляться на два типи: контактні і безконтактні.

У першому випадку, управління здійснюється за допомогою ключа. Для цього необхідно піднести його до замку. Мінус цієї версії в тому, що викрадачі знають, де знаходиться такий вид блокування і можуть її вдало обійти.

А ось безконтактний іммобілайзер виграє в тому, що управління відбувається за допомогою брелока, а приймальня антена встановлюється під обшивку салону. В такому випадку, в автомобілі не залишається ніяких натяків, що він під захистом, а любителя поласувати легкою наживою чекатиме сюрприз.

У тому чи іншому випадку, в автосервісі по Тойота і Лексус в Києві «TopAuto», вам допоможуть розібратися з будь-яким питанням, а також запропонують безкоштовну діагностику.

Як ви бачите, іммобілайзер є ефективним пристроєм проти приладом, з безліччю переваг.

У нашому автосервісі ви можете не тільки встановити іммобілайзер, але і в будь-який момент відремонтувати його або замінити.

Нагадаємо, що іммобілайзер блокує:

  • Запалювання
  • Подачу палива
  • Рульове управління
  • Бортовий комп’ютер
  • Стартер

Сервісний центр «TopAuto» в Києві чекає саме вас

Крім установки іммобілайзера, сервісний центр «TopAuto» займається якісним ремонтом Toyota і Lexus. В нашій команді одні професіонали, тому ваш автомобіль буде в надійних чоловічих руках, а наші консультанти дадуть відповідь на всі питання і запишуть на наступну перевірку.

В цілому, у нас більше 10 років досвіду з машинами різного класу.

Для запису на діагностику, телефонуйте за контактними номерами телефонів або пишіть нам на пошту.

Рівних вам доріг і зеленого світла.