Встановлення камери заднього виду на автомобіль

На щастя, прогрес не стоїть на місці, і сучасні технології допомагають полегшити життя людини, в тому числі і автомобіліста. Наприклад, камера заднього виду – це авто аксесуар, який здатний передати водію те, що відбувається позаду автомобіля. Переваг у такого гаджета не злічити, а ціна не тільки виправдана, але і окупається.

Де і як встановити камеру заднього виду

Для початку, треба вибрати якісний товар, щоб кут огляду був досить великим, також треба звернути увагу на дозвіл і розмір екрану. Як правило, в комплекті з камерою йде інструкція по установці і спеціальний екран для відображення відео, який встановлюється всередині салону біля водія.

Встановити камеру заднього виду не складно, але для більш спокійного і тривалого користування, краще звернутися до фахівців. Автосервіс «TopAuto» пропонує установку оригінальної камери на ваш автомобіль по самим лояльними цінами і в найкоротші терміни. А під час установки, ви можете отримати консультацію від наших співробітників або записатися на безкоштовну діагностику.

Чому варто встановити камеру заднього виду

Це пристосування дозволяє зробити ваше водіння ще простіше і приємніше. Ця камера призначена для того, щоб вам було легше паркуватися або здавати назад, особливо, якщо ви тільки купили автомобіль або недавно отримали права. Камера заднього виду створена для того, щоб ви навчилися відчувати габарити і відточили свою майстерність в парковці. Для жінок такий помічник стане просто незамінним.

Крім цього, такий аксесуар має велику кількість переваг:

  • Простота в експлуатації і установці
  • Окупність (вам більше не доведеться платити сусідові за подряпини на його двері)
  • Надійність (тепер ви точно будете впевнені, що ні задавите кішку або НЕ наїдете на цвях)
  • Звуковий супровід
  • Камера не чутлива до вологи і пилу

Такі камери бувають провідні та безпровідні, провід легко можна заховати в зручне для вас місце, а камеру встановити так, що її не буде видно. Фахівці в автосервісі по Тойота і Лексус в Києві підкажуть вам як краще прикріпити камеру заднього виду і яку вибрати. Але можете не сумніватися, у нас тільки оригінальні камери і з гарантією якості.

Автосервіс «TopAuto» – кращий в Києві

Наша команда – це професіонали з досвідом більше 10 років.

Якщо вам потрібна установка окремого обладнання або ремонт Toyota і Lexus, тоді швидше дзвоніть на наш контактний номер або залишайте заявку на сайті. З вами зв’яжуться протягом одного робочого дня і запишуть на безкоштовну діагностику.

Чекаємо вас в Києві, з повагою «TopAuto».