Встановлення ксенону

Водій має постійно стежити за станом транспортного засобу. У процесі експлуатації деякі деталі й вузли можуть працювати не на 100 %. Це стосується і фар. Із часом передні фари погано освітлюють проїжджу частину, що може спричинити дорожньо-транспортну пригоду. Власник Тойоти або Лексуса з поганим освітленням не зможе швидко реагувати на всі перешкоди на нічній трасі, визначити габарити автомобілів, оцінити обстановку.

TopAuto рекомендують установити ксенонові фари, якщо з головною оптикою виникли проблеми. Їздити зі зниженою освітленістю — великий ризик, тому вирішити це питання необхідно негайно.

Установка ксенону у фарах у Києві, ціна якої вказана в прайсі СТО, — правильне рішення. Монтаж здійснюється миттєво та не займе багато часу. До того ж ціна на установку ксенону є лояльною.

Особливості установки ксенонових ламп у фари

Установка ксенонових фар — простий та ефективний метод вирішення проблеми освітленості траси, інноваційна альтернатива галогеновим фарам. Це популярна технологія, яка передбачає наповнення під високим тиском газорозрядних ламп спеціальним газом та утворення дуги як джерела світла.

Особливість цих фар полягає у відсутності вольфрамових волосків розжарювання. Завдяки такій конструкції готовий виріб має численні переваги та попит на ринку.

До переваг ксенонових фар належать:

 • відмінна освітленість траси навіть за складних погодних умов;
 • підвищена безпека руху;
 • достатня вібростійкість за рахунок відсутності волосків розжарювання;
 • підвищення видимості автомобіля в нічний час, сутінках, під дощем, у тумані;
 • економія палива за рахунок низького споживання від бортової мережі;
 • випромінювання світла, яке знижує навантаження на сітківку ока та близьке до сонячного освітлення;
 • естетична привабливість;
 • яскравість освітлення, яка вдесятеро перевищує яскравість галогенових фар;
 • тривалий термін роботи (близько 20 тис. годин);
 • надійність конструкції;
 • зручність використання;
 • безпека застосування, оскільки установка фар (ксенон) не впливає на зір, не викликає втоми;
 • низька споживана потужність. Ксенон за потужності 35 Вт гарантує чудове освітлення, тоді як для галогенних ламп необхідно щонайменше 55 Вт;
 • зменшена вартість обслуговування за рахунок ефективної служби 3000—4000 годин.

Підключення ксенону є унікальним і популярним, оскільки ці лампи мають колбу із загартованого кварцового скла, захисне покриття від ультрафіолету, стійкі до вологи й пилу, відповідають міжнародним стандартам. Конструкція лампи протистоїть появі тріщин, витримує зміну температур. До того ж установити ксенон у Києві можливо за лояльною ціною.

Етапи установки ксенонових ламп у фари

Установка штатного ксенону здійснюється в декілька етапів:

 • вибір моделі ксенонових фар для установки за ціною та технічними характеристиками;
 • монтування блоку розпалу під капотом транспортного засобу. Важливо встановити блок розпалу в захищеній від зовнішнього впливу ділянці. За допомогою спеціального кріплення блок надійно фіксується;
 • демонтаж захисної кришки для доступу до лампи. Посадкове місце для ксенону треба підготувати, а також витерти корпус. На цьому етапі майстер робить отвір для виведення з’єднувальних дротів;
 • підключення ксенонових ламп.

Установка лампи ксенон дозволить водієві комфортно почувати себе на дорозі, захистити свій шлях, гарантувати гарну видимість за будь-яких погодних умов, при цьому не заважаючи пересуватися іншим транспортним засобам.

Установка ксенону у фари замість галогену на авто в Києві, ціна якої в сервісі TopAuto є доступною, здійснюється декількома способами. Найпростіше монтувати ксенон у штатні фари, де є чітке розмежування ближнього й далекого світла. За необхідності ксенон може монтуватися у вже наявну оптику автомобіля.

Для фар сполученого типу передбачені такі варіанти:

 • монтаж біксенону;
 • упровадження пристрою в колишню оптику;
 • оснащення фар особливими лінзами.

Професійні майстри сервісу порадять найкращий метод, який дозволить поставити ксенон на автомобіль у Києві за розумною ціною. Вартість установки ксенону розраховується для кожного замовника персонально з урахуванням особливостей його замовлення, побажань, марки автомобіля, обраного пристрою.

Де замовити установку ксенонових ламп у фари

Якщо вам подобаються ксенонові лампи, їхню установку можна замовити в київському автосервісі TopAuto. СТО здійснює установку ксенонових ламп у фари автомобілів марок Тойота і Лексус. Професійні електрики виконують монтаж ксенону з урахуванням технічних інструкцій заводу-виробника, дотримуються норм електробезпеки, ретельно перевіряють надійність контактів. Змонтована сервісом ксенонова оптика працює точно й чітко впродовж усього терміну служби транспортного засобу. СТО має необхідне устаткування для повноцінного монтажу ламп, а також інших деталей на автомобілі Тойота і Лексус.

Підключення ксенону до штатної проводки проходить під контролем із використанням сертифікованого устаткування. Гарантія надається на всі види робіт. Сервіс використовує комплектуючі, які відмінно зарекомендували себе на практиці, мають бездоганну якість і функціональність.

Скориставшись послугами сервісу, ви можете бути впевнені в безпеці, якості установки ксенону й розумній вартості пристрою.

Наші ціни на установку ксенону — найкращі в регіоні! Поспішайте записатися на прийом та оснастити «залізного коня» бездоганною в експлуатації оптикою!