Встановлення парковочних радарів

Кожен день на дороги виїжджають новенькі машини, за кермом яких сидять недавні випускники автошкіл. Багато з них завбачливо розміщують на задньому і лобовому склі наклейки з буквою “У”. Вони підказують іншим учасникам руху, що реакція, мислення та інші важливі навички водія поки ще далекі від досконалості.

У більшості випадків така обережність помітно полегшує життя починаючому автолюбителю. Як не дивно, при цьому єдиний, хто як і раніше продовжує створювати йому проблеми на своєму шляху, – це він сам. Адже небезпеки не обмежуються лихачами, вічно поспішають вантажівками і відчайдушними мотоциклістами.

Досить часто дуже неприємні ситуації виникають зовсім не в шляху, а на тихій стоянці. Досить проявити зайве завзяття при парковці, як витончений блискучий задній бампер перетвориться в нерівну пошкоджену пластмасу. І добре, якщо він упреться в бетонний відбійник, а не дорогу іномарку, господар якої здуває з неї пилинки і може отримати інфаркт при вигляді найменшої вм’ятини.

Щоб володіння машиною було приємно, а не розоряло через постійні зіткнень, досить відвідати автосервіс «TopAuto». Наші фахівці, вже дуже давно проводять ремонт Toyota Lexus, миттю встановлять на ваше авто паркувальні радари. Всякий раз на стоянці перед супермаркетом або у дворі будинку вони будуть невблаганно і наполегливо нагадувати про небезпечне зближення з бар’єром, машиною, стінкою гаража і будь-яким іншим перешкодою.

Під час монтажу парктроника наші електрики у всіх дрібницях виконають інструкції заводу-виготовлювача. Одночасно вони оцінять справність електрообладнання вашої машини і обов’язково повідомлять про знайдені в ньому дефектах.

Клієнт може за дуже невеликі гроші замовити нам усунення виявлених розривів, неконтакт, іржавих клем, оплавлень, нагару і сольових відкладень. У підсумку автосервіс по Тойота і Лексус в Києві не тільки оснастить машину паркувальним радаром, а й призведе до повного порядок всю її проводку та інші вузли.

Після установки додаткового обладнання наші електрики багаторазово перевірять його справність. Вони повністю виключать ризики короткого замикання, порушення полярності, пролягання проводів в місцях постійних механічних і температурних навантажень. Маючи за плечима більше 10 років досвіду, наш сервіс ніколи не допустить грубих і дрібних помилок, типових для таких майстерень і деяких самовпевнених конкурентів.

Якщо ви хочете, щоб ваш парктроник прослужив довго і безвідмовно, то звертайтеся до нас, і ми змонтуємо його найкращим чином.