Встановлення підігріву сидінь

Вогкою восени або холодною зимою кожному хочеться комфорту і тепла, навіть перебуваючи за кермом свого автомобіля. Підігрів заднього сидіння зустрічається в автомобілях тільки люксової комплектації. Але цю проблему легко вирішити. Автосервіс «TopAuto» допоможе вам забути про холодному салоні, встановивши спеціальний пристрій для підігріву на передні або задні сидіння за вашим вибором. Таким чином ви подбаєте не тільки про власне зручності, але і проявите турботу про своїх близьких, які їздять на задньому сидінні.

Перевага цих пристроїв в тому, що вже через 2-5 хвилин після того, як ви завели машину, сидіння нагрівається і ви можете відразу їхати у справах і не чекати поки прогріється весь салон автомобіля. Конструкція їх дуже проста, складаються з нагрівальних елементів і оббивки.

Розрізняють такі види підігрівачів сидінь в залежності від способу установки:

Не вбудовані моделі – підключаються через прикурювач, що не дуже зручно, якщо ви користуєтеся відеореєстратором або навігатором. До переваг можна віднести невисоку вартість, наявність комплектів для двох сидінь, в яких передбачений один штекер харчування.

Бувають 2 видів:

– накидки – невеликі за розміром, нагрівальні елементи розташовуються в центральній частині виробу, пристібаються до сидіння за допомогою спеціальних ременів, які не дуже довговічні;

– чохли – їх одягають на сидіння, вони не псують зовнішній вигляд автомобіля, так як мають естетичний вигляд. Вони універсальні і їх можна використовувати на роботі чи вдома, єдина умова, необхідно придбати спеціальний адаптер, що перетворить 220 В в 12 В.

Вбудовані моделі – монтуються всередину сидіння між поролоновою прошарком і обшивкою. Вони довговічні, їх не видно, вони не збиваються на сидінні, не псують зовнішній вигляд салону, здешевлюючи його. Підключаються такі пристрої через бортову мережу автомобіля, мають кілька режимів обігріву. Ви можете не бояться пошкодити нагрівальні елементи, протоку рідина на сидіння. До мінусів можна віднести порівняно високу вартість і складність установки.

І якщо з першим варіантом установки підігріву сидінь ви впораєтеся самостійно, то з-другим краще звернутися до професіоналів, які протягом довгих років роблять ремонт Toyota, Lexus і інших автомобілів.

При покупці слід звернути увагу на якість матеріалу, час, протягом якого система нагрівається, наявність нагрівальних елементів по всій площі конструкції.

Найчастіше водії вибирають найдешевший варіант. Але маючи більше 10 років досвіду в ремонті автомобілів, радимо вам звертати увагу на пожежну безпеку вироби, адже заощадивши і купивши неякісний прилад, ви піддаєте ризику не тільки машину, але і своє життя.

Автосервіс по Тойота і Лексус в Києві допоможе вам підібрати і встановити підігрів заднього сидіння, а також відремонтує або замінить старий прилад, який вийшов з ладу.