Установка протиугінною радіо мітки

Безпека – завжди повинна стояти на першому місці, в тому числі, коли мова йде про автомобілі. Адже вони завжди були ласим шматочком для зловмисників. Що тільки не використовують для того, щоб запобігти викраденню авто: потужну звукову сигналізацію, різні замки, але як показує практика все вони малоефективні. Останнє слово техніки в області безпеки транспортних засобів – протиугінна радіо мітка.

Головне призначення радіо мітки – захистити автомобіль від викрадення, шляхом його знерухомлення. Зазвичай все нові автомобілі комплектуються іммобілайзерним пристроєм на заводі-виробники, але як показує практика якість їх дуже низька. Більше 15 років досвіду показує, що вони зламуються в найближчі пару місяців після початку продажів нових авто. Тому ми настійно рекомендуємо відразу після придбання авто подбати про встановлення якісної радіо мітки.

Ці пристрої бувають двох видів:

  1. Ті, які спрацьовують одразу і не дають завести транспортний засіб.
  2. Ті, які починають працювати через певний проміжок часу. Зловмисник починає їхати і раптом різко двигун глухне, і машина зупиняється. Найчастіше це бентежить злодія, і він ховається, залишивши авто на проїжджій частині.

Принцип їх роботи полягає в розмикання основних електричних схем, які відповідають за запуск двигуна. Навіть якщо саме захисний пристрій пошкоджено, злочинці не зможуть завести автомобіль. Привести в робочий стан двигун можна тільки за допомогою особливого сигналу зі спеціального ключа, який може знаходиться в брелоку.

Ремонт Toyota Lexus включає в себе ретельну перевірку всіх основних систем авто, в тому числі і протиугінну систему. Забираючи свою машину з нашого автосервісу, будьте впевнені, що вона буде працювати як швейцарський годинник і ніякі неприємні сюрпризи не наздоженуть Вас в дорозі.

Основні переваги радіо мітки:

  • Візуально не помітний;
  • Складно відключити;
  • Простий у використанні;
  • Не вимагає технічного обслуговування.

Для якісної і швидкої установки радіо мітки, іммобілайзера, герконів, кнопок звертайтеся в автосервіс «TopAuto». Краще не довіряти цю важливу справу майстрам самоучкам і тим більше не варто це робити самостійно. Наслідки після неправильної установки можуть бути різноманітні, аж то мимовільної зупинки двигуна під час руху або відмови гальм. У деяких випадках може знадобиться тимчасово відключити протиугінну систему, і тоді краще звернутися за допомогою в Автосервіс по Тойота і Лексус в Києві. Тут Вам завжди раді!