Встановлення сигналізації на авто

Новий автомобіль Тойота або Лексус — мрія, яка стала реальністю. Власники машини насолоджуються їздою, комфортом, із задоволенням купують аксесуари для нового автомобіля, розповідають про купівлю друзям і родичам. Але в стані ейфорії, викликаної придбанням автомобіля, важливо не забути про монтаж автосигналізації. Від її функціональності й надійності залежить подальша доля автомобіля, оскільки щоденна хроніка викрадень свідчить про те, що кількість людей, які прагнуть отримати нове авто без яких-небудь вкладень, нестримно зростає. Викрасти автомобіль зловмисники можуть навіть із гаража та стоянки, що охороняється, тому встановлення автосигналізації — це не данина моді, а сувора необхідність. Із надійною сигналізацією власник зможе залишати автомобіль на стоянці супермаркету, офісу та у дворі без ризику.

Підключення автосигналізації допоможе зберегти кошти, захистити автомобіль від зловмисників, розширити функціонал управління електропакетом машини.

Установка сигналізації на автомобіль: основні етапи

Установка автосигналізації на автомобіль — складний процес, що складається з декількох етапів, кожен із яких є важливим.

На першому етапі майстер знімає обшивку передньої частини автомобіля, яка виготовлена з пластику, обирає зручне місце для установки блоку. Від точності вибору місця розташування блоку та дротів залежить функціональність системи сигналізації, стабільність і надійність її роботи. Майстер ураховує відстань від блоку до точок підключення до проводки, щоб уникнути нарощування дротів, додаткового паяння. Після вибору місця дроти з’єднуються в одну косу й підключаються до блоку.

На етапі установки майстер СТО фіксує блок в обраному місці, підключає проводку в салоні й під капотом автомобіля. У салоні підключення здійснюється до цифрової шини, а якщо вона не входить до комплектації, дроти підключаються аналоговим способом до центрального замку, габаритів автомобіля або інших пристроїв. Якщо клієнт хоче встановити автомобільну сигналізацію з автозапуском, майстер підключає блок до запалювання. Під капотом підключається сирена. Щоб уникнути потрапляння до системи води або талого снігу, сирена фіксується рупором униз.

Установка сигналізації на авто, ціна якої залежить від обраної комплектації, завершується тестуванням системи. Майстер перевіряє роботу сигналізації, щоб виключити ризик помилок і збоїв у роботі, тестує кожну функцію, кілька разів вмикає та вимикає сигналізацію, перевіряє спрацьовування сигналу в разі випадкового удару й гучних звуків, надійність центрального замку. Якщо якість роботи системи відповідає встановленим нормам, фахівець збирає обшивку автомобіля та ховає проводку.

Відразу після якісної установки сигналізації машина захищена від викрадення.

Види сигналізації на автомобілі

Вартість встановлення сигналізації на автомобіль залежить від ціни складників охоронної системи. Умовно всі системи захисту можна поділити на такі види:

 • дешеві — одно- і двосторонні моделі з мінімальним набором функцій та умовною надійністю. Такі сигналізації працюють у широкому діапазоні температур, але не відрізняються довговічністю. Обирати їх для захисту нового автомобіля недоцільно, оскільки досвідчені викрадачі без зусиль зламають систему, щоб стати володарями дорогих машин;
 • середньої цінової категорії — забезпечують серйозніший захист, ніж попередні моделі, передбачають наявність продуманих версій динамічного коду для підвищення стійкості до злому. Такі сигналізації оснащені брелоком із рідкокристалічним дисплеєм, на якому відображається стан автомобіля. Наявність додаткових реле й датчиків забезпечує активний і пасивний захист транспортного засобу;
 • дорогі — оснащені GSM-інтерфейсом, який розширює можливості управління автомобілем, дозволяє вмикати й вимикати двигун, відкривати машину за допомогою телефону, відстежувати й передавати координати автомобіля в теперішній момент. Такі моделі забезпечують повноцінний захист автомобіля будь-якої марки, зводять ризик викрадення або злому до нуля.

На українському ринку сигналізації представлені в широкому асортименті. СТО Києва часто пропонують встановлення сигналізації на авто, ціна якої є привабливою, але надійність викликає сумніви. Також установка сигналізації в машину за високою ціною не гарантує безпеку автомобіля та захист від злому. Тому довірити цей процес необхідно досвідченим майстрам сервісу TopAuto, які дорожать власною репутацією, ретельно зважують кожен крок, використовують сертифіковані комплектуючі, гарантують якість послуг.

Монтаж сигналізації на автомобіль: поради з вибору системи

Перш ніж встановити сигналізацію на авто, необхідно детально вивчити характеристики, переваги й недоліки охоронної системи. Під час вибору сигналізації необхідно враховувати:

 • рівень захисту;
 • надійність і стабільність роботи;
 • дизайн брелока;
 • місце зберігання машини;
 • ступінь втручання у штатну проводку;
 • ціну установки автосигналізації.

Чим вища вартість автомобіля, тим вірогідніше посягання на цю цінну власність злочинців. Тому ціна установки сигналізації на автомобіль Лексус або Тойота й додаткові вкладення для забезпечення охорони мають становити близько 5 % від вартості авто, відрізнятися надійністю та великим переліком додаткових функцій. Установка недорогої охоронної сигналізації на автомобіль преміум-класу може порушити роботу автомобільної електроніки, вплинути на деталі й вузли машини.

Скільки коштує поставити сигналізацію на авто та від чого залежить ціна її установки

Ціна установки сигналізації на авто в Києві залежить від технічних характеристик і функціональних можливостей системи. Якщо власник дорогого автомобіля Тойота або Лексус останньої моделі хоче повністю захистити себе від неприємних сюрпризів, він має встановити надійну високоякісну сигналізацію, знайти оптимальне поєднання ціни та функціональності охоронної системи, довірити її установку професіоналам.

Прайс на установку автосигналізації є на кожній СТО. У ньому вказується вартість установки, підготовчих робіт, додаткової діагностики, охоронної системи, з’єднувальних елементів.

Самостійна установка сигналізації на авто з метою заощадити — ризикований крок. Мінімальна помилка може призвести до збоїв у роботі електроніки, стати причиною дорогого ремонту. У найвідповідальніший момент самостійно встановлена сигналізація може не спрацювати, і власник втратить машину.

Не варто довіряти установку сигналізації на автомобіль недосвідченим майстрам із сумнівною кваліфікацією. Вони можуть переплутати контакти з’єднання, прокласти проводку в місці, яке без зусиль виявить викрадач і знеструмить систему.

Установка охоронних систем на авто з гарантією якості

Експерти сервісу TopAuto готові встановити сигналізацію на машину в Києві. Майстри встановлюють сигналізації понад 10 років, досконало володіють новими технологіями, рекомендують клієнтам тільки сигналізації, у якості яких повністю впевнені.

Серед переваг співпраці із сервісом можна виділити:

 • лояльні ціни установки сигналізації на авто;
 • точне дотримання обумовлених термінів;
 • вигідні умови довгострокової співпраці;
 • точність та увагу до деталей.

Установка сигналізації та центрального замку на авто з імобілайзером у Києві, вартість якої є лояльною, — важливий напрям роботи сервісу. Ми захистимо автомобілі клієнтів від викрадення та вандалів, виконаємо повну діагностику машини й усунемо технічні проблеми будь-якої складності. Після установки сигналізації експерти тестують її, усувають недоліки.

Професійний підхід до вирішення кожного завдання — девіз майстрів сервісу TopAuto. Вони працюють швидко й точно, використовують для ремонту сертифіковані деталі та професійне устаткування.

Записатися на установку автомобільних охоронних систем на Toyota і Lexus, замовити повну діагностику технічного стану машини просто. Для цього необхідно зв’язатися із фахівцями сервісу за телефоном або залишити заявку на сайті. Менеджери зателефонують за вказаним номером, дадуть відповіді на питання клієнтів, запропонують рішення технічних проблем. Ціни на установку автосигналізації варіюються залежно від року випуску, комплектації, технічних характеристик авто й побажань клієнтів. Кількість автовласників, які замовили ремонт на СТО TopAuto і були задоволені результатом співпраці, досягла позначки 4000 і продовжує зростати.

Довірте турботу про машину професіоналам! Сервіс TopAuto забезпечить бездоганний захист вашого «залізного коня»!