Встановлення сигналізації з автозапуском

Автосервіс «TopAuto» встановлює сигналізацію з автозапуском на машини різних років випуску. У нас працюють тільки професійні автоелектрики, інженери і механіки, у кожного з яких за плечима більше 10 років досвіду. За цей час вони в усіх дрібницях вивчили особливості наявних на ринку моделей сигналізації. Це дозволяє нам в найкоротші терміни вирішувати будь-які технічні проблеми, нерідко виникають при адаптації того чи іншого охоронного пристрою до конкретного автомобіля.

При необхідності наші співробітники також зроблять будь-який ремонт Toyota Lexus, в тому числі вимагає зняття і розбирання безлічі вузлів і агрегатів. Немає такої неполадки, яку б не змогли виявити і усунути наші фахівці. У їх розпорядженні є сучасне обладнання, що дозволяє піднімати машину на будь-яку потрібну висоту і перевіряти стан самих важкодоступних деталей.

Ця ж унікальна автосервісна оснащення є потужним підмогою для наших фахівців, що встановлюють на автомобіль всілякі додаткові пристрої. Вона дозволяє не тільки в зручній обстановці прокласти проводку і здійснити необхідні підключення, але і всебічно протестувати нове охоронне устаткування.

Нічого подібного не можуть зробити автоелектрики, що працюють в таких майстерень і напівлегальних сервісних цехах. Найчастіше їх виробничі потужності є примітивний ручний інструмент універсального призначення. Саме тому при установці сигналізації з автозапуском вони допускають безліч грубих помилок.

У кращому випадку такі дефекти монтажу призводять до відмови сигналізації, після чого машина просто залишається беззахисною перед зловмисниками. При менш оптимістичному розвитку подій розплатою за помилки установника стають відмова габаритних вогнів і освітлювальних фар, поява серйозних проблем з запуском двигуна, короткі замикання в підкапотному просторі і задимлення салону.

Автосервіс по Тойота і Лексус в Києві ніколи не допускає подібних дрібних і грубих помилок. Запорукою цього є найсуворіше дотримання правил, що описує умови проведення монтажно-складальних операцій і їх послідовність. Кожну необхідну для установки сигналізації з автозапуском процедуру ми робимо в повній відповідності з цілою низкою технічних інструкцій. Наші клієнти часто дякують нам за те, що всі спроби викрадення або злому їх машин закінчуються повним провалом.