Встановлення відеореєстратора в автомобіль

Сучасні умови життя просто зобов’язують придбати автомобіль. Але якість доріг і «ввічливість» водіїв стають серйозними випробуваннями для автомобіліста. Тому що, при ДТП або перевірці інспектора, вам можуть нав’язати додаткові звинувачення, найчастіше, які вас не стосуються. Щоб цього уникнути, варто купити відеореєстратор.

Варто дуже ретельно вибирати цей прилад, тому що від незначних нюансів, як якість камери, або матеріал кріплення залежить дуже багато, в тому числі, і чи вдасться спростувати неправдиві звинувачення в суді.

В першу чергу, варто звертати увагу на наявність резервної батареї, саме вона зможе зберегти важлива розмова або алібі, в тому випадку, якщо ви випадково зачепите шнури або сяде акумулятор.

Друге, це конструкція кронштейна. Вона повинна бути двокомпонентної, щоб в будь-який момент можна було від’єднати основну частину відеореєстратора від місця кріплення.

В автосервісі «TopAuto» ви можете придбати вже перевірений відеореєстратор і встановити його за вигідною для вас ціною.

Якісний відеореєстратор повинен:

  • Мати металеві вузли з’єднання
  • Додатковий блок живлення
  • Оптимальну величину огляду
  • Мати датчик руху і швидкості
  • Оснащений потужною камерою

Після покупки відеореєстратора виникає питання як же його правильно встановити.

Звичайно, це можна зробити самостійно, але слід враховувати багато моментів. Наприклад, не встановлювати реєстратор біля подушок безпеки, тому що, в разі ДТП, подушка спрацює і відкине відеореєстратор в вашу сторону. Так само, слід враховувати розташування проводів, щоб вони не створювали перешкоди, або ще гірше не стали причиною короткого замикання. Щоб уникнути всіх цих небажаних наслідків, рекомендуємо звернутися в Автосервіс по Тойота і Лексус в Києві «TopAuto». Тому що у нас працюють тільки ті, які дійсно знають свою справу і люблять його.

Варто зазначити, що в нашому сервісному центрі, ви зможете не тільки встановити потрібне вам обладнання, а й здійснити комплексний ремонт Toyota і Lexus. Співвідношення ціни та якості неодмінно вас порадує, тому що у нас більше 10 років досвіду роботи навіть з найскладнішими завданнями.

Для того, щоб зв’язатися з нами в Києві, вам достатньо зателефонувати на будь-який контактний номер телефону, або написати нам на електронну адресу. Протягом одного робочого дня наші співробітники зв’яжуться з вами і нададуть всю необхідну інформацію.