Видалення подряпин

Погодьтеся: подряпина авто тільки псує. Вона відразу стає видно на однорідної полірованій поверхні і псує загальне враження від дорогого авто.

Дефект, який пошкодив лак

Усунення подряпин на авто включає в себе 2 способи:

– полірувального впливу (для лінійних пошкоджень розміром, що потрапляють в діапазон 5-15 мкм). До складу засобу щодо усунення дрібної подряпини можуть входити акрилові, силіконові та інші компоненти. Якщо зупинитися на недорогих продуктах, в них низька концентрація діючої речовини, тому результату вистачить всього на 2-3 тижні

– локального відновлення. Використовується в тих випадках, коли пошкодження ЛКП перевищують 20 мкм. Тут використовується 2 види засобів: абразивна і фінішна поліролі. Перше вирівнює ділянку ушкодження за допомогою полірувальних кіл, друге формує косметичний ефект. Тріщини заповнюються складом, мають хороше зчеплення з наявним шаром. Підбір матеріалу за кольором виключає проблему невідповідності тонів закладення і основного покриття. Сертифікована автохімія здатна усувати плями по фарбі, що утворилися в результаті попадання зимових дорожніх реагентів.

Подряпина, що досягла за глибиною шару фарби

– Усунення подряпин на автомобілі своїми руками використовується, коли зіпсований вже шар фарби. Вибирають реставраційний лак, який пензликом акуратно наноситься на пошкодження. Акриловий склад добре розтікається і заповнює впадинку, швидко формуючи плівку на поверхні. Щоб результат порадував, оброблювану ділянку перед відновленням потрібно очистити і знежирити.

– Усунення глибоких подряпин. Скористатися пропонується комплектом з грунтовки класичної, грунтовки антиокисної, розчинника, акрилового складу і лаку на прозорій основі. Ділянка обробки добре миється, висушується, зашкурівают дрібним абразивом (якщо є сліду іржі). Потім треба пройтися знежирюючим препаратом, грунтом, який попереджає виникнення корозії. Другий шар – звичайний нівелює грунт. Фарбувати краще в 2 шари, послідовно, після висихання попереднього. Останнім штрихом стане використання лаку.

Дрібні дефекти на пластиці салону

Усунення подряпин пластику автомобіля всередині здійснюється за допомогою реставрують автопродуктов. Вони після нанесення розтираються по поверхні м’якою тканиною, створюючи поліруючий дію. Більш швидким методом є акуратний термонагрев: пластик розм’якшується і тріщини затягуються самі собою.

Злегка пошкоджена оптика

Неприємно бачити на елітному авто, до яких зараховані TOYOTA і LEXUS, потертості, дрібну сітку пошкоджень і помутніння стекол. Виручить полірування пастою, в якій є оксид церію. Скло змочується водою і обробляється дрилем з насадкою.

Як прибрати подряпини на авто з фар, адже страждає не тільки естетика, але і з’являється бликовое світлового потоку? Дії аналогічні: на вимиту поверхню механічно впливають великої пастою, а потім полірують дрібнозернистої. Щоб підкреслити чистоту і неушкодженим фар, їх покривають стійким ультрафіолетовим лаком.

Звертаючись в «TopAuto», ви позбудетеся від будь-яких подряпин і інших пошкоджень на своєму автомобілі. Працюємо швидко, але без втрати якості!