Відновлення геометрії кузова

Ціни на відновлення геометрії кузова авто на стапелі варіюються та залежать від категорії використовуваного устаткування, ступеня пошкоджень. Форми автотранспортних засобів порушуються через аварійні зіткнення. Це не лише несприятливо впливає на зовнішній вигляд, але й знижує безпеку водіння. Тому важливо повністю відновити кузовну геометрію, щоб автотранспорт набув усіх первинних якостей, закладених виробником.

Вартість відновлення геометрії кузова автомобіля в сервісі TopAuto встановлена на доступному рівні. Майстри використовують у роботі фірмове устаткування та намагалися зробити послуги доступними для великої аудиторії. Робота не лише приведе до виправлення зовнішнього вигляду транспортного засобу, але й зробить управління ним таким само комфортним і безпечним, яким воно було до аварійного зіткнення. Скористайтеся можливістю замовити професійні послуги, щоб бути впевненими в результаті.

Коли допоможе витягування кузова автомобіля

Витягування рами авто на стапелі після ДТП виконується досвідченими слюсарями, які здатні повністю відновити первинну заводську геометрію з високою точністю. Ця процедура рекомендується після перевірки, якщо виявляються такі проблеми:

  • викривлення сполучення деталей кузова, неможливість їх повернути на місце іншими способами;
  • наявність скарг автовласника на виникнення шумів під час руху, складнощі з відкриттям дверцят тощо;
  • наявність серйозних зовнішніх пошкоджень передньої, задньої або бічних частин автотранспортного засобу після аварійного зіткнення.

Тільки якщо зіткнення було незначним, витягування машини не знадобиться. У більшості випадків при відновленні форми машини без цього не обійтися.

Витягнути машину на стапелі за доступною ціною пропонує СТО TopAuto. Записатися можна на зручний час. Вартість робіт оголосить майстер після того, як огляне пошкоджений транспорт. Ми прагнемо, щоб ціна відновлення геометрії кузова в Києві була обґрунтованою та доступною.

Восстановление геометрии кузова - фотоВитягування металу автомобіля: особливості

Ціна витягування кузова авто на стапелі визначається ступенем пошкоджень. Роботи проводяться за контрольними точками. Такі мітки задаються виробником від початку, а похибка при відновленні не може перевищувати 3 мм. Після дослідження пошкодженого автотранспорту майстер приймає рішення, що підлягає відновленню, а які деталі, вузли й агрегати необхідно замінити. Звісно, заміна запчастин прискорює та спрощує процес, зменшує його час. Проте такий підхід дорожчий порівняно з витягуванням. Ціна витягування кузова й даху авто після ДТП доступніша. Тому завжди спочатку пропонується саме такий спосіб ремонту. Майстри СТО прагнуть діяти в інтересах автовласників. Ціна витягування автомобіля на стапелі в різних сервісах відрізняється. Порівняйте нашу пропозицію з конкурентами, щоб переконатися в тому, що вона вигідніша.

Стапель є довгою платформою, на якій розміститься будь-який легковий транспортний засіб. Устаткування здатне повернути форму кузова навіть за дуже серйозних пошкоджень, натуга в ньому сягає 10 т.

Ціна ремонту геометрії кузова на стапелі в TopAuto

Зміна геометрії кузова за доступною ціною передбачає проведення первинної діагностики. Такі послуги в сервісі TopAuto коштуватимуть щонайменше 800 грн. Якщо пошкодження незначні, вартість їх виправлення становитиме від 1000 грн. За серйозніших пошкоджень майстри сервісу здатні витягнути стійки кузова за ціною від 3000 грн. Вартість розраховується після вивчення пошкоджень і розрахунку передбачуваного обсягу робіт. Пропонуємо записатися на зручний час на сайті або за телефоном.

Виправлення геометрії кузова здійснюється із залученням найкращого сучасного устаткування. Тому наші клієнти впевнені в результаті. До нас можна звернутися не лише із цією проблемою, але й замовити різні інші послуги для ходової, кузова, вузлів та агрегатів транспортного засобу.

Кузовний ремонт на стапелі: чому обирають нас

Сервіс TopAuto автовласники обирають через такі переваги:

  • здатність майстрів не лише зробити стапельні роботи, але й запропонувати повний комплекс послуг, щоб повернути автотранспорту заводський стан;
  • доступна ціна перевірки геометрії кузова автомобіля та інших послуг у Києві;
  • високий рівень підготовки й великий досвід персоналу;
  • надання гарантій;
  • суворе дотримання обумовлених термінів ремонту.

Правка кузова на стапелі — робота, від якості якої залежить не лише зовнішній вигляд автотранспортного засобу. Насамперед правильні форми, передбачені виробником, — це безпека водія та пасажирів. Тому такі послуги замовляють у професіоналів, які за роки роботи встигли відновити безліч автотранспортних засобів різних моделей і марок.

Розтягування кузова автомобіля після ДТП: звертайтеся до професіоналів!

Ціна робіт на стапелі вас приємно здивує. Пропонуємо записатися на зручний час. Установлена нами ціна ремонту не призведе до надмірних витрат. Ми консультуємо, працюємо відкрито й чесно, використовуємо фірмове устаткування та якісні запчастини. Ціна послуг стапеля в остаточному варіанті буде названа після проведення діагностики.

Записуйтеся та приїжджайте, щоб повернути заводські форми автомобілю та не переплачувати. Ми працюємо впродовж тривалого часу й маємо бездоганну репутацію. На всі види робіт обов’язково надається гарантія. Якщо знадобиться заміна запчастин, ми самі їх знайдемо та замовимо для вас, позбавивши зайвого клопоту.

Майстри сервісу розкажуть усе про стан транспортного засобу й можливі підходи до ремонту, щоб ви обрали найбільш прийнятний за витратами варіант. З нашою допомогою ви відновите будь-який автотранспортний засіб незалежно від того, якої сили був удар при аварійному зіткненні.