Заміна масла в агрегатах

Кожен автолюбитель знає: для тривалої і безперебійної роботи мотора машини потрібно регулярно міняти масло для двигуна. Під час роботи масло виконує важливі функції:

  • Змащує деталі,
  • Захищає агрегати від зносу, перегріву і корозії металу,
  • Виконує функцію очищення від сміття і нагару.

Навіщо міняти масло в двигуні

Все дуже просто – несвоєчасна заміна масла в агрегатах автомобіля веде до дорогого ремонту двигуна. Крім додаткових фінансових витрат на ремонт двигуна, водій ще і на деякий час змушений залишатися без авто.

Проводити заміну масла в моторі потрібно, якщо:

  • Закінчується строк експлуатації масла,
  • Масло втрачає свої робочі якості, забруднюється.

У таких ситуаціях ефект захисту вже не спрацьовує і це, в свою чергу, призводить до того, що мотор доведеться ремонтувати.

Як визначити, що масло вимагає заміни

Найпростіше – заглянути в сервісну книжку, якої укомплектований автомобіль. У ній містяться рекомендації виробника, в яких зазначено, що масло потрібно міняти при досягненні певного терміну пробігу автомобіля. Для різних марок авто ці терміни бувають різні. Наприклад, для авто марки Тойота рекомендована заміна моторного масла через кожні 10 тис. Км пробігу, для авто марки Лексус – також кожні 10 тис. Км пробігу. Але все ж не забувайте, що в умовах експлуатації автомобіля в умовах міста (пробки, світлофори, простої) заміну масла в двигуні потрібно виробляти частіше. Також, частота заміни масла залежить від якості моторного масла.

Ще досить простий спосіб перевірити, чи потрібна заміна масла – прищепити масло пальцями. Масло, яке потрібно замінити, як правило, має темний, мутний колір.

У випадки, якщо вчасно масло не замінити – ремонт «движка» влетить у копієчку.

На що слід звернути увагу

Вартість заміни масла в агрегатах безпосередньо залежить від його виробника. Найкращий варіант – використовувати моторне масло, яке рекомендує завод – виробник. При цьому обов’язково необхідно замінити масляний фільтр. Якщо додати до цього ще й промивання мотора, то Ваше авто буде “летіти” як новеньке і піднімати Вам настрій.

Де провести заміну масла в Києві

Автосервіс «TopAuto» пропонує свої послуги автовласникам в Києві.

Всі види послуг для Вашого автомобіля з гарантією якості від Автосервісу «TopAuto», який має більше 10 років досвіду!

У найкоротші терміни кращі фахівці Автосервісу по Тойота і Лексус в Києві проведуть заміну масла в агрегатах автомобіля, виконають ремонт і обслуговування Вашого авто.

Пам’ятайте, Автосервісу «TopAuto» легко впорається з будь-яким завданням і позбавить Вас від проблем з автомобілем.