Заміна масла в двигуні

Серед регламентних робіт з технічного обслуговування автомобіля заміна масла – одна з найчастіших процедур. Вона проводиться раз в три місяці і частіше. Незважаючи на простоту цього заходу, у багатьох автовласників виникає ряд питань. Їх хвилюють терміни заміни, яка марка масла підходить конкретному автомобілю, як уникнути неякісного продукту і т.д.

Автосервіс «TopAuto» пропонує послугу заміни масла для будь-яких автомобілів за вигідною ціною. Також ми виконуємо ТО і ремонт Toyota Lexus.

Загальні питання

Ми розкриємо загальні питання, які найчастіше хвилюють автовласників.

Для чого його міняти

Коли автомобільний двигун працює, його частини труться одна об одну. Щоб компенсувати силу тертя, частина енергії втрачається. Відповідно під час руху на колеса вже передається менше енергії. Це перша причина використовувати масло.

Друга причина – при постійному терті деталі швидко зношуються. Вони перегріваються, стираються, їх покриває корозія.

Навіщо міняти масло, якщо воно нікуди не зникає з двигуна

Вся справа в окисленні. Процес окислення починається з того моменту, як ви заливаєте в двигун масло. Мотор постійно сильно нагрівається і охолоджується. Через це частинки в маслі швидко піддаються окисленню. Крім цього, з мастила вимиваються корисні компоненти, додаються частинки пилу, металу, бруду, гази.

Масло через це забруднення стає неефективним, двигун гірше працює.

Замінивши масло, ви вирішуєте відразу кілька завдань:

  1. продовжує термін служби деталей.
  2. Забезпечуєте продуктивну роботу мотора без будь-яких збоїв і перешкод.
  3. Не даєте двигуну перегрітися.

Як часто

При регламенті заміни масла слід враховувати такі фактори:

  1. Вік авто. Чим воно старше, тим частіше потрібно заливати нове масло. Якщо автомобілю, 7-10 років, масло міняється приблизно кожні 8 тис. Км пробігу.
  2. Умови експлуатації. Найчастіше потрібно міняти масло, якщо на вулиці жарко, ви любите швидко їздити або перевозите важкі вантажі.

Чи є сезонні вимоги

Масла для літа та зими будуть відрізнятися. У них різні характеристики. Перед кожним сезоном беріть саме те, що підходить для конкретного пори року.

«TopAuto» – автосервіс по Тойота і Лексус в Києві. На нашому СТО ви можете поміняти масло в двигуні, коробці передач за доступною ціною. Більше 10 років досвіду дозволяють нашим фахівцям зробити це на найвищому професійному рівні. Звертайтеся!