Заміна привідних ременів

Незважаючи на гадану простоту, заміна приводного ременя – досить складна операція. Важливо довірити її досвідченому фахівцеві.

Автосервіс «TopAuto» пропонує послугу діагностики і заміни приводних ременів. Наші фахівці оперативно оцінять їх стан, дадуть рекомендації по експлуатації. Також у нас можна за доступною вартості виконати діагностику, ремонт Toyota Lexus.

Функції

Приводні ремені передають насосів, генератора, охолоджувального вентилятора крутний момент. Для безпеки і комфортного управління важливо, щоб все навісне обладнання працювало правильно. Не можна доводити автомобіль до того стану, коли ця система відмовить!

У різних моделях автомобілів можуть відрізнятися типи приводних ременів.

Як часто міняти

За регламентам постійна перевірка і регулярна заміна потрібна ремінному приводу газорозподільного механізму (ГРМ).

Не меншу увагу потрібно і іншим типам приводних ременів, які запускають роботу допоміжного навісного обладнання.

Планова заміна потрібна всім типам приводних ременів. Щоб вчасно помітити, коли вони виходять з ладу, слід проходити регулярну перевірку на автосервісі.

Зверніть увагу, що приводні ремені відповідають за правильну роботу відразу ряду важливих систем:

  • охолодження;
  • зарядка акумулятора;
  • кондиціонер і ін.

Приводний ремінь сильно зношується, так як відчуває постійні механічні навантаження. Важливо постійно стежити за його станом під час техобслуговування. Навіть візуально працівники автосервісу можуть визначити ступінь його зношеності. Згодом на поверхні з’являються помітні потертості, тріщини. Саме через них під час руху з’являються сторонні звуки – свист, незвичний скрип.

У будь-якому автомобілі потрібно регулярно міняти приводні ремені. Те, наскільки часто це потрібно робити, зазначено в рекомендаціях від виробника. Також слід враховувати реальний стан автомобіля, особливості його експлуатації.

Якщо ви чуєте під капотом незвичні звуки, краще не ризикувати і показати автомобіль майстру автосервісу. Не варто чекати, коли ремінь порветься!

Будова

Приводний ремінь складається з:

  • кордшнура. Його найчастіше роблять з дуже міцних анідних волокон.
  • Гумової основи. Вона формує безпосередньо перетин самого ременя.

«TopAuto» – автосервіс по Тойота і Лексус в Києві, якому можна довірити свій автомобіль. У нас більше 10 років досвіду, грамотні фахівці, найкраще сучасне обладнання і деталі від виробника.