Заміна ременя і ланцюга ГРМ

Заміна приводу газорозподільного механізму (ГРМ) – одна з найбільш важливих і складних операцій під час техобслуговування авто.

ГРМ визначає працездатність вашого авто, і якщо не приділяти належної уваги обслуговування механізму, існує ризик раптової поломки, яка призведе не тільки до втрати працездатності машини, але і до величезних витрат.

Саме цей привід з’єднує головні обертові деталі двигуна вашого автомобіля: клонували і распредвала. Тому необхідно вчасно проводити ТО, і замінювати ремінь або ланцюг газорозподільного механізму завчасно.

Наш Автосервіс «TopAuto» надає цю послугу, як і безліч інших. Майстри мають більше 10 років досвіду. Ми швидко і в найкоротші терміни зробимо заміну приводу ГРМ і інший ремонт Toyota Lexus.

Як часто потрібно міняти привід ГРМ?

Щоб відповісти на це питання, потрібно звернути увагу на безліч нюансів. По-перше, важливу роль відіграє якість самого ременя. Сучасний ринок кишить підробками, а бажання автолюбителя заощадити гроші на запчастинах часто закінчується плачевно.

По-друге, періодичність заміни приводу ГРМ дуже часто визначається виробником автомобіля. В середньому, заміну необхідно проводити кожні 80-100 тисяч кілометрів.

Третій фактор – вік транспортного засобу. Якщо вашому автомобілю більш 20 років, потрібно брати до уваги те, що загальний знос деталей відбувається набагато швидше. В такому випадку ремінь варто замінювати кожні 60-80 тисяч кілометрів.

Про те, що ланцюг ГРМ розтягнулася і її пора міняти можна дізнатися по звуках. Іноді збій дає електроніка. Але тільки правильна діагностика визначить реальну причину.

Якщо ж ви купили б \ у авто, заміну приводу не можна відкладати ні в якому разі.

Особливості процесу заміни приводу ГРМ

Багато автолюбителів вважають, що простіше замінити ланцюг або ремінь самостійно або в найближчому гаражному кооперативі. Але ми наполягаємо на тому, що краще довіритися фахівцям і звернутися в Автосервіс по Тойота і Лексус в Києві.