Заміна рульового наконечника

Від справності рульової системи безпосередньо залежить, наскільки безпечною буде їзда на вашому автомобілі. Якщо у авто несправне рульове управління, згідно з ПДР, він не допускається до експлуатації, так як може стати прямою загрозою на дорозі.

Ви шукаєте автосервіс по Тойота і Лексус в Києві, якому можна довірити свій автомобіль? Звертайтеся до нас! Автосервіс «TopAuto» – це грамотний персонал, оригінальні запчастини, помірні ціни. Ми пишаємося тим, що у нас більше 10 років досвіду. За ці роки ми накопичили величезну базу постійних клієнтів. У нас можна зробити ремонт Toyota Lexus, а також діагностику, за доступною ціною. Наші майстри виявлять будь-яку несправність, допоможуть запобігти серйозні поломки, забезпечать повне обслуговування вашого авто на сучасному рівні.

Призначення

Функція рульових наконечників – забезпечення кута повороту коліс і рухливості механізму керма. Рульова система складається з таких основних елементів:

  • Рульова рейка. Вона перетворює обертання керма в рух рульової тяги.
  • Рульова тяга. Направляють колеса, забезпечують їх поворот.
  • Рульові наконечники. Шарнірні з’єднання, які пов’язують колеса з рульовою тягою.

Кермові наконечники першими страждають від постійних ударних навантажень. Їхній автомобіль відчуває на нерівній дорозі, всюдисущих дрібних ямах і т.д.

Нерідко рульове управління виходить з ладу саме через поломки наконечників. Їх потрібно регулярно міняти.

Коли пора міняти наконечники

Якщо наконечники поламані, під час руху буде чути стукіт в передній частині автомобіля. Особливо виразним він буде при їзді на нерівній дорозі, а також, коли ви розгонитеся, гальмуєте. Рульове колесо буде давати люфт, стане складно керувати автомобілем. По дорозі він буде «плавати».

Пам’ятайте, якщо не міняти наконечники вчасно, погіршиться керованість автомобілем! Це може спровокувати і інші поломки.

Несправності рульових наконечників можуть спровокувати індивідуальні особливості їзди:

  • швидка їзда, особливо, якщо дорога нерівна;
  • ви любите швидко розганятися, різко гальмувати;
  • незбалансовані колеса, їзда на яких веде до сильної вібрації.

Обов’язково також потрібно регулярно оглядати стан пиляків на рульових наконечниках. Якщо вони пошкоджені, в шарніри почне потрапляти бруд.

Особливості заміни

Наконечники – це витратний матеріал. Міняти їх потрібно кожні 40-50 тис. Км пробігу. Це завдання стоїть довірити професіоналам.

Важливо міняти наконечники відразу парами. Їх не можна міняти на одній стороні.

В автосервісі «TopAuto» використовується спеціальний знімач і комплект ключів, які дозволяють швидко і правильно замінити кермові наконечники.

Після заміни рульового наконечника обов’язково потрібно зробити розвал-сходження 3d.