Заміна свічок запалювання

Під час експлуатації автомобіля зношуються його деталі, і свічки запалювання не є винятком. Їхній стан безпосередньо впливає на роботу двигуна. Саме тому необхідно своєчасно проводити заміну цих елементів. Наскільки часто — залежить від декількох параметрів (тип мотора, якість палива). Довірте заміну деталей фахівцям СТО, щоб роботи були виконані відповідно до вимог і за прийнятною ціною.

Де замінити свічки запалювання?

Сервіс TopAuto надає повний спектр послуг, пов’язаних із діагностикою та ремонтом автомобіля. Довірте свою машину професіоналам із десятирічним досвідом, і роботи будуть виконані на вищому рівні. Сервіс спеціалізується на ремонті авто Toyota і Lexus. Після діагностики вас проінформують про термін заміни свічок і вартість роботи.

Скористайтеся можливістю замовити послугу у фахівців сервісу TopAuto, щоб ваша машина завжди була «на ходу». Ціна заміни свічок запалювання прийнятна, а роботи виконуються в стислі терміни. Завдяки досвіду майстрів виключені непередбачені ситуації та додаткові витрати під час ремонту. У деяких моделях авто Тойота і Лексус необхідно розбирати всю паливну систему, і майстри сервісу без проблем впораються із завданням. Телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, щоб замовити послугу й записатися на визначений час. Під’їжджайте на СТО, щоб поміняти свічки запалювання в машині — про ціну можна дізнатися заздалегідь (під час телефонної розмови).

У яких випадках потрібна заміна свічок?

Аналізуючи стан автомобіля, його керованість і зміну деяких параметрів, ви не пропустите той момент, коли знадобиться заміна свічки. Вона потрібна в разі:

 • збільшення витрат палива;
 • повільного розгону автомобіля;
 • зміни кольору свічки;
 • нерівної роботи двигуна або зниження його потужності.

Помітивши одну з указаних вище ознак, скористайтеся можливістю записатися на діагностику. Фахівець СТО перевірить робочі параметри автомобіля та проінформує про його стан. Він підкаже, у чому причина несправності та як її усунути. Якщо знадобиться заміна свічок, ви отримаєте інформацію про терміни й ціну. Замовити послугу можна в будь-який зручний час. Вартість заміни свічок запалювання навіть не можна порівняти з тими витратами, яких ви можете зазнати при експлуатації несправних деталей.

Зміна кольору свічки: що треба знати?

При зміні кольору свічки замисліться не лише про її заміну. Часто ця ознака є сигналом того, що почалися проблеми з двигуном. За нормальних робочих параметрів мотора колір свічок стандартний (коричневий або сірий). Якщо ж ви спостерігаєте зміни такого типу, не забудьте записатися на діагностику до майстрів сервісу TopAuto:

 • Свічки пофарбувалися в бурий або червоний колір. Ця ознака вказує на низьку якість палива.
 • Світло-сірі свічки. Вірогідні проблеми з паливною апаратурою. Не виключена необхідність її ремонту або повної заміни (замовити послугу за прийнятною ціною можна в TopAuto).
 • Чорні свічки. Відтінок утворюється через нагар, який укриває деталь тонким шаром. Він перешкоджає проникненню повітря, що спричиняє несправність автомобіля.

Знаючи про те, на що звернути увагу, можна своєчасно усунути проблему. Чим раніше ви вирішите записатися в сервіс і замовити діагностику, тим нижчою виявиться вартість ремонту.

Несвоєчасна заміна свічок і її наслідки

Деталі, що відробили свій термін, негативно впливають на робочі характеристики авто. Не забудьте записатися на заміну свічок запалювання, а ціну роботи в Києві уточнюйте за телефонами або під час особистого відвідування СТО. Якщо ви своєчасно не вживете заходів, підсумком стануть:

 • нестабільна робота мотора;
 • погана динаміка машини;
 • підвищена витрата палива;
 • збільшення показників повітряного зазору.

Звертайтеся на СТО TopAuto, щоб замовити заміну свічок запалювання в автомобілі в Києві за прийнятною вартістю. Досвідчені майстри швидко розв’яжуть вашу проблему.