Заміна паливного фільтра

Автосервіс «TopAuto» пропонує послугу заміни паливного фільтра. А ще у нас можна виконати ремонт Toyota Lexus за доступними цінами.

В кожному автомобілі потрібно регулярно міняти фільтр для палива. Адже на нього покладено важливе завдання – відсівати іржу, сміття, пил, не пропускати їх в паливну магістраль.

В середньому автомобіль кожні 100 км пробігу споживає близько 10 л палива. Це означає, що за 100 тис. Км через паливну систему проходить близько 100 тис. Л. Уявіть, скільки частинок пилу, бруду пройде через систему харчування авто!

Фільтр встановлюється на всі види автомобілів, як на бензинові, так і на дизель. Якщо у вас дизельне транспортний засіб, то вимоги до фільтру будуть вище.

Якщо прийшов час поміняти фільтр, краще зробити це в хорошому автосервісі, що заслуговує довіри. «TopAuto» – автосервіс по Тойота і Лексус в Києві. У нас уже 10 років досвіду.

Як він влаштований

Сучасний фільтр відрізняється двоступеневої системою. Щоб відсіяти непотрібні частинки, безпосередньо перед насосом встановлюється капронова сітка. Її осередки дуже дрібні. Другий ступінь відсіву виконується через фільтр особливо тонкого очищення. Вона вловлює частинки, розмір яких більше 10 мкм.

Де знаходиться

Зараз фільтр нерідко встановлюється в паливному модулі. Замінити його при такому розташуванні дуже складно. Потрібно повністю розбирати або навіть міняти весь модуль. У деяких моделях навіть потрібно демонтувати бак, щоб зняти модуль. Це дуже трудомісткий і кропіткий процес.

Де встановлено дизельний паливний фільтр

У дизелів ситуація простіше. Тут паливний фільтр встановлюється поза бака, так як їм необхідна часта заміна.

До чого призведе засмічення фільтра

Разом з паливом в модуль двигуна потрапляє бруд. Вона здатна вивести автомобіль з ладу. Автомобіль змінює своє звичне «поведінку». При інтенсивному розгоні і на великій швидкості двигун працює з перебоями, втрачає тягу. А ось на холостому ходу і при «спокійною» їзді зміни не будуть помітні.

Отже, засміченість призведе до таких наслідків:

  • збої роботи двигуна;
  • бензонасос відчуває додаткове навантаження;
  • може порушуватися перемикання передач.

Як часто міняти

Щоб дізнатися це, вам потрібно почитати документацію свого автомобіля. У кожної моделі показники заміни різні. Це може бути 30 тис. Км пробігу, а може бути і 120 тис. Км. В середньому ми рекомендуємо міняти фільтри через 60 тис. Км пробігу. Але не потрібно забувати про неякісне бензині.

Якщо в баку виявилися сторонні механічні частинки або багато води, знадобиться термінова позапланова заміна паливного фільтра. Причому, попередньо потрібно буде паливної бак промити. Не виключено, що буде потрібно ще і заміна бензонасоса.

Звертайтеся в автосервіс «TopAuto»! За доступну плату ви отримаєте грамотну консультацію і якісний сервіс.