Заміна гальмівної рідини

Більшість автолюбителів зацікавлені в максимальній швидкості свого залізного коня, але при цьому абсолютно не звертають увагу на стан гальмівної системи. Це дуже велика помилка, адже від працездатності цієї системи залежить життя водія і всіх учасників дорожнього руху.

Гальмівна рідина і чому її потрібно міняти

Гальмівна рідина – це основа всієї гальмівної системи. Вона призначена для передачі зусилля від головного гальмівного циліндра до колісних. По суті рідина є провідником тиску, як дроти для електрики.

Щоб якісно виконувати свою функцію гальмівна рідина повинна володіти рядом властивостей:

  1. При робочих умови вона повинна залишатися в рідкому стан, тобто не випаровується при високих температурах і не замерзати при низьких.
  2. Зберігати свої робочі характеристики тривалий час.

У складі сучасних гальмівних рідин міститься спирт, який має властивість вбирати вологу. Більше 10 років досвіду показують, що за рік рідина поглинає до 3% води з навколишнього середовища. І як результат, ми отримуємо, що температура кипіння гальмівної рідини щороку знижується на 40 градусів. Це звичайно ж негативно позначається на працездатності гальм.

Автомобільні компанії наполягають міняти гальмівну рідину не менше ніж 1 раз на 2 роки. Цей термін не залежить від пробігу. Навіть якщо авто 2 роки простояло в гаражі рідина гальмівної системи треба обов’язково замінити. Для проведення цієї процедури звертайтеся в автосервіс по Тойота і Лексус в Києві.

Як поміняти гальмівну рідину?

Для перевірки стану цієї рідини звертайтеся в автосервіс «TopAuto». У нас є спеціалізований прилад, який швидко надасть достовірну інформацію про якість гальмівної рідини. Якщо відповідь буде незадовільний, то рідина доведеться повністю міняти. Зверніть увагу міняти, а не долити.

Для якісної заміни стару гальмівну рідину треба повністю викачати і лише потім залити нову. Щоб якісно це зробити треба мати обладнання для цього. Тому краще звернутися в спеціалізований автосервіс. Тут Вам заллють гальмівну рідину від виробників авто, перевірять працездатність всієї гальмівної системи, і при необхідності виконають ремонт Toyota Lexus.

Звернувшись до нас раз, Ви станете нашим постійним клієнтом. Адже у нас працюють тільки висококласні фахівці на сучасному обладнання, і це все за доступними цінами.