Заміна гальмівних колодок

Хороший автомобіль – це безпечний автомобіль. Головною складовою безпечного автомобіля є його справна гальмівна система. Адже 50% всіх дорожньо-транспортних пригод відбувається через вихід з ладу гальмівних колодок. Тому, як тільки, Ви помітили, що гальмівна система починає давати збої, звертайтеся в автосервіс «TopAuto». Тут Ви зможете зробити заміну колодок, ТО інших систем автомобіля і ремонт Toyota Lexus. Все це забезпечить Вам безпеку на дорозі і значно збільшить термін служби Вашого авто.

Конструкція гальмівних колодок

На більшості сучасних автомобілів встановлені гальма у вигляді дисків на передніх і задніх колесах. Гальма барабанного типу вже давно не використовуються, їх можна зустріти тільки на авто пізніх років випуску.

Головне призначення всіх типів гальмівних колодок – це фізичне перешкода обертанню коліс. Природно, що це призводить до їх швидкого зносу, за рахунок сильної сили опору.

Автосервіс по Тойота і Лексус в Києві займається заміною всіх типів колодок, як на передніх, так і на задніх колесах. Дана процедура повністю відновлює працездатність всієї гальмівної системи авто.

Як часто необхідно проводити заміну колодок?

На довговічність роботи гальмівної системи в цілому впливають багато чинників:

  • Стиль водіння;
  • Якість доріг;
  • Наявність дефектів в системі.

Зрозуміло, що чим екстремальне водіння, гірше якість доріг, наявність дефектів і відпрацьованої рідини в системі, тим швидше гальмівні колодки прийдуть в непридатність. Більше 10 років досвіду показує, що оптимально змінювати колодки через кожні 15-25 тис. Кілометрів пробігу. Але це при нормальних умовах експлуатації. В іншому випадку набагато частіше.

Наші фахівці категорично не рекомендують робити заміну гальмівних колодок самостійно. Адже ціна помилки в цьому процесі – життя не тільки водія, але і всіх учасників дорожнього руху.

Тривожні ознаки

При несправної гальмівної системи користуватися автомобілем категорично заборонено. Для визначення в якому стані знаходиться ця система, зверніть увагу на такі моменти:

  • Чи змінилося поведінка гальм при натисненні педалі;
  • Наявність скреготу або інших не властивих звуків при гальмуванні;
  • Зменшення рівня гальмівної рідини;
  • Наявність металевого пилу. Це говорить про те, що фрикційна прокладка прийшла в непридатність.

Помітивши хоч один з тривожних ознак НЕ замедлітельно звертайтеся в Автосервіс «TopAuto». Тут Вам швидко і якісно проведуть заміну гальмівних колодок передніх і задніх коліс, а також заміну гальмівної рідини.

Ми пропонуємо професійний сервіс з обслуговування автотранспорту за доступними цінами.