Заміна повітряних фільтрів

Будь-який автомобіль в процесі їзди споживає повітря з навколишнього середовища. Природно, що це повітря має домішки пилу та інших сторонніх елементів, які можуть легко забруднити двигун і тим самим вивести його з ладу. Для того, щоб цього уникнути застосовуються повітряні фільтри. Крім очисної функції вони виконують роль глушника шуму і регулюють температурні показники бензину.

Чим більше забруднений фільтр, тим менше повітря потрапляє в двигун, а, отже, призводить до недосгоранію пального. А це призводить до зменшення потужності автомобіля, збільшення витрат на бензин і збільшення шкідливих речовин у вихлопних газах.

Основні типи повітряних фільтрів

За формою виділяють такі фільтри:

  • панельні;
  • циліндричні;
  • безкаркасні.

Зовнішній вигляд не має абсолютно ніякого значення на функціональність в процесі експлуатації. Основне значення тут має матеріал, з якого виготовлений фільтр. Найбільшою популярністю користуються картонні вироби. Менш затребувані – фільтри з синтетичних матеріалів, так як вони вимагають більш ретельного контролю за термінами використання. У швидкісних автомобілях застосовують фільтри з марлі просоченої маслом. Вони володіють меншим опором, і вони багаторазові. Але і коштують вони звичайно на порядок дорожче картонних.

Як часто треба міняти повітряні фільтри?

Про стан повітряного фільтра дуже красномовно говорить його зовнішній вигляд. Якщо при огляді Ви бачите забруднення або сліди масла, то не відкладайте свій візит в автосервіс «TopAuto».

Терміни експлуатації фільтра залежать від марки автомобіля, але як показує більше 10 років досвіду краще його міняти через кожен 15 тис. Кілометрів пробігу. До машин з турбіною або дизельним двигуном застосовуються більш жорсткі вимоги, зважаючи на особливості конструкції. Тут бажано робити заміну повітряного фільтра через кожні 10 тис. Кілометрів.

Процедурою регулярної заміни повітряного фільтра в автосервісі по Тойота і Лексус в Києві не варто нехтувати. Так як заміна або капітальний ремонт автомобільного двигуна обійдеться в десятки разів дорожче навіть найдорожчих фільтрів.

Де краще міняти повітряний фільтр?

Проводити заміну фільтру, та й усіх комплектуючих і автозапчастин, краще в автосервісі. Адже тільки професіонали зможуть зробити все правильно і запобігти поломки, які спричинять дорогий ремонт Toyota Lexus. Цю процедуру краще поєднати з заміною масла, так як термін експлуатації у них приблизно однаковий.

При проведення регулярного регламентного техобслуговування в нашому автосервісі Ви забудете, що таке ремонт автомобіля!