Заправка автокондиціонера

Як же приємно літнім спекотним днем ​​їхати в машині з кондиціонером. Немає необхідності відкривати вікна, з яких замість прохолоди дме розпечене повітря, як з фена і дорожній пил потрапляє в очі. Для того, щоб автомобільний кондиціонер успішно справлявся зі своєю функцією охолодження, необхідно регулярно перевіряти рівень фреону в ньому і в разі необхідності дозаправляти.

Коли і для чого треба проводити дозаправку

На кондиціонер або спліт систему авто постійно впливають зовнішні негативні фактори, такі як:

  • Вібрації;
  • Різкі стрибки температури;
  • Випаровування рідини з силового агрегату.

Всі перераховані вище фактори дуже негативно позначаються на механізмах, гумовій прокладці, що призводить до витоку фреону в автомобільних кондиціонерах.

Для нової машини досить виробляти техобслуговування кондиціонера 1 раз в два роки. При закінченні 7 років після експлуатації цей термін скорочується в 2 рази.

Більше 10 років досвіду показує, що перед будь-якими маніпуляціями з кліматичною технікою в авто, необхідно провести повну діагностику агрегату. Дозаправка не є винятків. Краще це робити в спеціалізованому СТО, яким і є автосервіс «TopAuto».

Що свідчить про витік фреону

Фреон – це речовина, яка забезпечує охолодження гарячого повітря, що надходить з навколишнього середовища. Якщо кондиціонер починає погано холодити, то це явна ознака, що відбувається витік фреону. У нормі вона не повинна перевищувати 15% від початкового об’єму. Якщо ця цифра більше, то причина може бути в наступному:

  • Витік на стиках з’єднаннях;
  • Негерметичність трубок;
  • Руйнування конденсатора під дією іржі і дрібних каменів.

У цих випадках звичайної дозаправки недостатньо. Спочатку треба усунути причину витоку. Краще це зробити за допомогою професіоналів, відвідавши автосервіс по Тойота і Лексус в Києві. В якому все зроблять на вищому рівні і нададуть гарантію на, проведені роботи. Наш автосервіс спеціалізується на ремонті Toyota Lexus.

Закачування фреону в авто займе зовсім небагато часу, від сили хвилин 40. А після Ви знову зможете відчути приємну прохолоду під час водіння. Тому подбайте про свій комфорт влітку вже зараз. Адже влітку це буде зробити складніше, через великий наплив охочих провести цю процедуру.