Жестяні роботи

Автожестяні роботи відносяться до кузовного ремонту. Вони включають в себе виправлення дефектів у вигляді подряпин, видалення наслідків ударів, розтяжку стислих частин автомобіля Toyota і Lexus. Обладнанням для успішного і зручного виконання робіт визнано стапель, спотер, індуктивний нагрівач і звичайно майстер своєї справи.

Бляшані роботи на автосервісі «TopAuto»

Платформні, рамні, підлогові конструкції стапелів допомагають витягнути метал без фізичної втоми та інших необоротних змін в 3-вимірної просторі, перетворюючи сплющені ділянки в ті, які були до аварії. Три пристрої, що розтягують закріплені деталі в різних напрямках, повільно і якісно відновлюють вихідний кузовний розмір автомобіля, що непідвладне силі людських рук.

Якщо потрібно розтягнути крило, капот, вирівняти іншу геометрію, застосовує вплив електричних, гідравлічних і механічних приводів. Сила впливу варіюється від десятка кілограм до 10-20 тонн, в залежності від поставленого завдання. Завдяки скануючої опції і виставлення електронних маяків з’являється можливість зіставляти, наскільки великі відхилення у відремонтованому авто в порівнянні із заводською конфігурацією машини. Програма визначає, над чим доведеться механізмам потрудитися, і в якому напрямку потрібно докласти навантаження.

Автосервіс «TopAuto»: бляшані роботи

Співробітникам СТО доводиться мати справу зі сколами, подряпинами, що мають глибокий характер пошкодження. Якщо ви спробуєте скористатися розрекламованими складами, то зовні вдасться перемогти проблему, а зсередини залишаться сліди, які будуть діяти на «голий» метал і викличуть появу іржі.

Для усунення вм’ятин в домашніх умовах користуються молотками, в крайньому випадку – купленої присоскою. Досить часто результат розчаровує і доводиться звертатися на СТО, де в розпорядження співробітників представлений великий арсенал ремонтно-відновлювальних засобів.

Бляшані роботи мають на увазі роботу «зі скелетом» машини, відновлюючи зварювальні з’єднання за допомогою напівавтомата і споттера, форму і розмір деталей. Майстри працюють над лонжеронами, стійками, дахом, порогами, крилами, приводячи їх до нормального стану. Іноді достатньо однієї реанімації, а в інших випадках потрібна заміна запчастин. Вартість жерстяних робіт по ремонту автомобіля визначається обсягом проведених робіт з використанням відповідних методів.

Автосервіс «TopAuto» пропонує малярно-бляшані роботи, що формують повний цикл ремонтних операцій.